Лідер коледжу та його бізнес-одиниця в соціально-економічних процесах країни

06 лютого, в рамках Школи лідера, відбулося заняття на тему «Лідерські якості, як запорука успішності започаткування власної справи», до якого увійшли не лише тренінги, орієнтовані на вивчення сучасних підходів, найкращого досвіду та отримання практичних навичок, але й комунікативні заходи з обміну досвідом, де лідери студентського самоврядування могли обговорити актуальні для них управлінські питання та визначити для себе нові можливості й перспективи.

Під керівництвом нашого викладача, В.Цибок, представники органів студентського самоврядування коледжу розпочали розробку стратегії розвитку власного підприємства (фірми). Сьогодні бути бізнесменом це престижно й модно. Коли людина володіє власною справою, є керівником своєї компанії (а не просто найманим працівником), її значущість та важливість в очах людей, що її оточують, істотно підвищується. Бути бізнесменом це означає бути успішним. Бути підприємцем не так вже й просто, для цього необхідно мати конкретні якості підприємця-лідера, без яких неможливо започаткувати та розвивати власну діяльність.

Неоцінений потенціал у практичній лідерській діяльності має студентське самоврядування, яке необхідно розглядати не лише як ініціативну діяльність самих студентів, спрямовану на розв’язання важливих питань в різних сферах студентського життя, а й насамперед як важливу форму виховної роботи в коледжі. Визначені тенденції, які мають реалізовуватися в освітньому середовищі навчального закладу, форми й механізми роботи із здобувачами освіти, взаємодія навчального і позанавчального процесів – сукупно зумовлюють розв’язання важливого соціального завдання – підготовку ініціативних, самостійних, відповідальних фахівців, які здатні до ефективної управлінської діяльності в якісно нових умовах суспільного розвитку.