Вручення стипендії голови КОДА

На базі Пластового Вишкільного центру м. Буча відбувся урочистий захід, присвячений врученню стипендії голови Київської Державної аміністрації 25 кращим студентам Київщини. Під час зустрічі студенти мали змогу поспілкуватись з начальником Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської облдержадміністрації - Мариною Попатенко.  Делегації учасників студентського самоврядування вищих навчальних закладів, серед яких були і представники Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну обговорили питання участі молоді в житті країни, відстоювання своїх прав, донесення своєї думки, а також перспективи активізації і мотивування молоді щодо долучення до громадського життя Київщини.

Зустріч проходила в форматі тренінгу, де студентам було надано інформацію про платформи та Міжнародні проекти для саморозвитку та освіти.

Безперечно, гордість викликало вручення диплому про надання стипендії голови Київської Державної адміністрації  представниці нашого коледжу - студентці групи М-3 Анастасії Вовні. Вітаємо її з таким досягненням, бажаємо нових звершень та перемог.