Поради лікаря із Китаю, щодо корона вірусної пневмонії

Якщо у вас простуда – нежить мокрий кашель, то ви не заражені коронавірусом пневмонії. Коронавірус пневмонія, це сухий кашель без нежитю. Коронавірус пневмонія, в Китаю його ще називають Ухань, не є термостійким, і буде вбитий при температурі 26° - 27°. Тому пийте часто гарячу воду, і по більше. Гаряча вода ефективна проти всіх вірусів.  Ні в якому разі, не пити холодну воду.

  1. Коронавірус по розміру дуже великий (діаметр комірки 400 - 500 нм), тому будь-яка респіраторна маска в силі відфільтрувати вірус.

Все таки, коли заражений чихає,  кашляє перед вами, вірус має силу польоту на 3 метри (10 фунтів), перш, як впаде на землю, але у повітрі літати не зможе. І на землі він помирає.

  1. Коли вірус впаде на поверхню металу, він проживе не менше 12 годин. Тому пам'ятайте, що якщо ви доторкнулися до металевої поверхні, то вимийте акуратно руки з милом.

Якщо ви не маєте можливості мити руки, носіть із собою мокрі салфетки, щоб зразу витирати руки, використані  салфетки складайте в целофан, щоб не попав вірус до ваших речей в сумочці. . 

  1. Коронавірус на одягу може бути активним від 6 до 12 годин.

Звичайний пральний порошок убиває вірус. Для зимового одягу, який не має можливості прати часто, досить виставити на сонце, щоб вбити вірус.

Інформація, про симптоми:

  1. Спочатку він заражає горло, буде відчуття ангіни і сухості, що триватиме 3 - 4 дні.
  2. Тоді вірус з'єднується із носовою слиззю і скапує в трахеї, і тоді попадає в легені.Цей процес займе від 5 до 6 днів.
  3. При пневмонії підвищиться температура, і буде важко дихати.

Закладеність носа не буде звичайною. Ви будете відчувати, ніби тонете в водоймі.

При всіх цих симптомах не виходьте з хати, а викликайте швидку допомогу, до хати. Хай лікарі їдуть до вас.

  1. Великий ризик зараження в людних місцях і торкання між людьми. Тому постійно треба мити руки з милом, чи поки прийдете до хати використовуйте мокрі салфетки.

Вірус на ваших руках може жити 5 - 10 хвилин. Але за цих 5 - 10 хвилин ви робите багато привичних рухів (наприклад - потерти вухо, носа, обличчя, очі, поправити волосся). То ж остерігайтеся робити ці рухи, до тих пір, поки не помиєте руки.

  1. В додаток до частого миття рук обов'язково полощіть горло БЕТАДИНОМ, або розчином бікарбонату (питна сода) з 3 - 4 каплі йоду. Щоб видалити, або зменшити мікроби, поки вони ще тільки в горлі (перед тим, як вони вам скапають в трахеї, і попадуть в легені).

Будьте здорові!