75-та річниця з Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

«Поки ми пам'ятаємо їх – вони живі!»

08-09 травня   2020  року  стартує новий он-лайн  напрямок проекту «PROстір соціальної реклами» на тему: «День пам’яті та примирення. День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні», організований  учнями груп ОП 5-6 під керівництвом  педагогів циклової комісії «Документознавство та комп’ютерні технології» на базі Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну.

Проект має  на меті, засобами  графічних та відеоредакторів  редакторів, розкрити суть подвигу українського народу, який назавжди залишиться в історії нашої держави  та слугуватиме прикладом  відваги, мужності та незламності духу  ще не для одного покоління.

Учасники проекту мають на меті привернути увагу студентської молоді  до того, що 8-9 травня 2020 року  минає 75-та  річниця  з Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні – однієї із найкривавіших та наймасштабніших війн в історії людства. Сьогодні, коли на Сході України триває збройна агресія Росії проти України та лунають постріли, українці, як ніхто, розуміють цінність своєї держави та її суверенітету.