ДЕНЬ ЗНАНЬ ТА ПЕРШИЙ УРОК 2020-2021 н.р.

День знань в коледжі традиційно збирає у рідному колі викладачів, студентів, їх батьків та гостей. Цьогорічне свято знань проходить в особливих обставинах та умовах для нашої держави та всього світу, але залишається урочистим і хвилюючим, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Сьогодні здобувачі освіти  переступили поріг нашого навчального закладу, щоб у майбутньому стати справжніми професіоналами своєї справи.

Глибоко усвідомлюючи в якій ситуації опинився світ через пандемію «Covid19», урочиста зустріч першокурсників відбувалася на свіжому повітрі. Спортивний майданчик був повністю підготовлений до повного контролю дистанції, маскового режиму та температурного скрінінгу.

 Урочистість, присвячену посвяті в першокурники, відкрила директор коледжу А. Степура, яка побажала  перемог в усіх справах, починаннях, міцного здоров’я та наголосила на зміні освітнього процесу у зв’язку з карантином.

До дня знань для всіх здобувачів освіти Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну в закріплених аудиторіях, з дотриманням соціальної дистанції був проведений Перший урок 2020-2021 н.р. на тему: «Інтелект та здоров’я свідомого громадянина Незалежної України», метою, якого було визначено патріотичне виховання молодого покоління та формування почуття особистої відповідальності за здоров’я, долю держави і українського народу, профілактика захворювання на «Covid19» та дотримання протиепідемічних норм безпеки під час освітнього процесу.