Майстер-клас з виготовлення оздоблень та прикрас в техніці – «фриволіте»

8 жовтня  2020 року в Навчально - практичному центрі коледжу

 представниками студентської студії «КУТЮР’Є» було  проведено майстер-клас на тему: «Плетіння ручного мережива в техніці «фриволіте».

Майстер-клас підготували здобувачі освіти VI кусу спеціальності Технології легкої промисловості, Моделювання та конструювання промислових виробів. Інформацію про рукоділля презентувала Радзівіл Софія. Техніку плетіння демонструвала Вовна Анастасія з використанням документ-камери, яка дала змогу яскраво відобразити всі рухи на великому екрані.

Захід відвідали здобувачі освіти різних груп та педагоги, які з натхненням освоювали техніку нового рукоділля.

Вишукане, ніжне, шикарне, майстерне! Ось такі епітети приходять на думку, коли розглядаєш роботи майстринь, що плетуть мереживо в популярній нині техніці - фриволіте. Технікою фриволіте виконуються найрізноманітніші вироби: серветки, скатертини, покривала, комірці для одягу, накидки, рукавички. Дуже вишукано виглядає біжутерія, виконана технікою човникового кружевоплетіння. Цією технікою можна виготовити багато прикрас такі як: сережки, кольє, браслети. Енергетика виробів, зроблених своїми руками, наділяє вироби атмосферою особливого тепла і затишку. Освоївши техніку фриволіте, і проявивши трохи фантазії, ви без сумніву, створите свої ексклюзивні, неповторні шедеври, які порадують вас і ваших близьких.

Усі присутні в результаті захоплюючого творчого процесу навчилися виконувати елементи плетіння «фриволіте» та були в захваті від нової техніки малознайомого мистецтва.