Світ без насилля

У період з 25 листопада до 10 грудня триває щорічна Всеукраїнська акція „16 днів проти насильства”. Ще донедавна тема насильства була неприйнятною, незручною. Адже наважитися сказати про насильство означає визнати його факт. Так, говорити про нього важко, але потрібно.

Щоб привернути увагу до проблеми домашнього насильства, показати його жахливий масштаб, 08 грудня в інформаційно-ресурсному центрі коледжу для мешканців гуртожитку №1 було проведено інформаційну годину  «Світ без насилля».

Під час заходу присутні дізналися про насильство, його види,  наслідки  та про відповідальність за вчинення насильства в сім'ї, а також де можна отримати допомогу і консультацію сім’ям, в яких вчиняється насильство різного характеру.

Фінальною частиною заходу стала демонстрація відеороликів рекомендованих  Міністерством освіти і науки України та Радою Європи в рамках проєкту Ради Європи «Боротьба з насильством щодо дітей в Україні» та до  Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Проведений захід сприяв вихованню в здобувачів освіти коледжу людяності, відповідальності, любові до ближнього, поваги до гідності іншої людини та свідомого ставлення до своїх прав та обов’язків.