Вступ України до НАТО - гарантія безпеки Держави та кожного!

В рамках плану заходів з реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України в 2020-2021 н.р. студенти групи Хм 2 створили плакат соціальної реклами щодо зміцнення обороноздатності України за підтримки НАТО, який є результатом проекту з дисципліни основи композиції в поєднанні з патріотичним вихованням.

Проект «Україна і НАТО»  створив умови творчого саморозвитку та самореалізації студентів завдяки знанням з основ композиції, дав  можливість самостійно здобувати знання, орієнтуватися в інформаційному просторі, бачити проблему і вирішувати її, зануритися в історичні аспекти та аспекти поглиблення взаємодії України і НАТО.

Хоч навчання і проходить дистанційно, але це не стало перешкодою. Студенти з викладачем Людмилою Лемешко  розробили концепцію проекту, дослідили тему та розділили завдання. Кожен студент виконав практичну роботу, яка стала елементом загального плакату. Дуже важливими і дієвими стали знання з композиції, рисунку та живопису.