Акція до Дня святого Миколая «Мрії збуваються»

У Білоцерківському фаховому коледжі сервісу та дизайну давно започаткована традиція вітати дітей-сиріт до дня Святого Миколая. Тож і в цьому році, яким би він не був складним, ми не відходимо від традицій.

18 грудня 2020 року для 19 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування у коледжі проведена акція до Дня Святого Миколая «Мрії збуваються». За підтримки Департаменту освіти та науки Київської обласної державної адміністрації, згідно рішення стипендіальної комісії,  дітям було надано матеріальну допомогу зі стипендіального фонду та позабюджетних надходжень.

З метою об’єктивного ціленаправленого використання дітьми фінансів, за ці кошти було замовлено побутові прилади, про які  вони мріяли.  Для цього, серед них студентською радою коледжу було проведено опитування аби визначити, що найбільше вони потребують для успішного навчання та виконання освітніх завдань. Для найоптимальнішого вибору речей до акції долучилися партнери –  магазин побутової техніки «Ельдорадо».

Під час заходу діти отримали сучасні смартфони для роботи на дистанційних освітніх платформах, швейні машинки для виконання практичних робіт з легкої промисловості, інструменти для перукарської справи, жорсткі диски для збереження інформації, мультиварки, LED-телевізори для покращення побутових умов  та солодкі подарунки від профспілкового комітету. А для того, щоб ці спогади ніколи не зникли, а залишилися з теплотою в серці, у коледж було запрошено представників місцевого телебачення «Крокус».

Ми сподіваємося, що ця мить стане початком здійснення дитячих бажань наших студентів, а цей день – лише відправною миттю у світ чудес та див який готує їм прийдешній Новий рік.