Робота творчої групи коледжу над проєктами

13.01.2021 року в Інформаційно-ресурсному центрі коледжу викладачами А. Брунько та В. Цибок був  проведений тренінг на тему «Робота творчої групи над проєктами».

Мета проведення заходу полягала в обміні досвідом з питань розробки та впровадження в освітній процес інноваційних проєктів, спрямованих на поширення передового педагогічного досвіду та адаптацію коледжу до умов мінливого зовнішнього й внутрішнього середовищ, спричинених викликами сьогодення та стрімким розвитком наукового-технічного прогресу.

За основу презентації творчої роботи наших викладачів над інноваційними проєктами було взято їх власні авторські розробки: грантову заявку на тему «Фестиваль «Престижність робітничих професій», розроблену в рамках програми «Active Citizens» міжнародної організації British Council та проєкт на тему «Інформаційно-ресурсний центр як інноваційний структурний підрозділ коледжу», підготовлений для участі у Всеукраїнському конкурсі «Педагогічний оскар - 2021» за номінацією «Інновації науково-методичного забезпечення освітньої діяльності та управління закладу фахової передвищої освіти».

На основі отриманої інформації учасникам тренінгу було запропоновано згенерувати ідею власного проєкту, сформулювати його мету, основні кроки щодо втілення в життя, орієнтовний бюджет, строки реалізації проєкту та ризики.