Оператор з обробки інформації і програмного забезпечення

«Оператор з обробки інформації і програмного забезпечення» – це професія майбутнього. Висококваліфікований працівник не лише працюватиме з офісними програмними додатками (текстовим редактором, електронними таблицями, базами даних, графікою, презентаціями), але й зможе стати провідним фахівцем у сфері інформаційних технологій.

Після завершення навчання Ви зможете:

 • налагоджувати системне і прикладне програмне забезпечення;
 • обслуговувати і модернізувати персональний комп'ютер, периферійні пристрої, офісне устаткування;
 • виконувати роботи по захисту інформації;
 • розробляти і створювати веб-додатки;
 • розміщувати, обслуговувати та розробляти дизайн Веб-сайтів;
 • діагностувати поломки, збої в роботі апаратних засобів і програмних продуктів;
 • проектувати, створювати і контролювати роботу локальної мережі.

Після завершення навчання випускники зможуть продовжити навчання у Білоцерківському коледжі сервісу та дизайну за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста зі спеціальності Комп'ютерна обробка текстової, графічної та образної інформації. 

Оператор комп'ютерного набору

Професія оператора комп'ютерного набору нова і перспективна та  передбачає оволодіння базовими поняттями з курсу діловодства, ефективного використання сучасної комп’ютерної техніки та оргтехніки для розв’язування конкретних практичних завдань.

Під час навчання учні вивчають такі програми як: текстовий редактор Microsoft Office Word; електронні таблиці Microsoft Office Excel; база даних Microsoft Office Access; Презентація Microsoft Office PowerPoint; графічний редактор Adobe Photoshop.

Випускники можуть працювати на підприємствах, установах різних форм, власності, в банківських установах, у видавництвах, редакціях, в офісах фірм за напрямками:

 • оператор комп'ютерного набору (створення та редагування складних текстових документів, володіння методом "сліпого" десятипальцевого методу набору); 
  офіс-менеджером (ведення діловодства, ефективне використання засобів обчислювальної, копіювальної та іншої офісної техніки, застосування сучасних технічних засобів і технологічних процесів оброблення документів і інформації, створення анімованих презентацій);
  оператор з обробки баз даних (введення, опрацювання, накопичення, систематизація, виведення інформації);
 • дизайнер комп'ютерної графіки (створення об'єктів ділової та ілюстративної графіки, рекламних проспектів);
 • використання інформаційних ресурсів мережі Internet (пошук та обмін інформацією, користування електронною поштою і т.д.); 
  дизайнер презентацій та комп'ютерної анімації сторінок.

Секретар керівника

З кожним роком керівниками установ та організацій підвищуються вимоги до працівників. На сьогоднішній день секретар - це і координатор, і діловод, і адміністратор, і оператор, і консультант. Одним словом – «права  рука» керівника. Сучасний секретар-керівника повинен не тільки досконало володіти офісним обладнанням, але й знати управлінський процес, бути обізнаною  з усіма головними  питаннями  розвитку  тієї  галузі,  в  якій  діє  фірма,  організація. Секретар веде ділове листування, займається поточними справами окремої особи або установи.

Тому протягом навчання необхідно оволодіти знаннями:

 • постанов, розпоряджень, наказів; положень, інструкції та інших керівних матеріалів і нормативних документів стосовно діяльності підприємства і  ведення діловодства;
 • структури і керівного складу підприємства і його підрозділів;
 • організації діловодства; методів оброблення і оформлення документів;
 • архівної справи;
 • машинопису;
 • правил користування приймально-переговорними пристроями, технічними засобами оброблення документів, усної та писемної документної інформації, комп’ютерами і друкарськими машинами;
 • стандарти системи організаційно-розпорядчої документації;
 • правила друкування ділових листів з використанням типових форм;
 • основи етики і естетики;
 • правила ділового спілкування;
 • основи організації праці і управління;
 • правила експлуатації обчислювальної техніки;  
 • основи адміністративного права і законодавства про працю. 

По завершенню навчання випускники мають змогу працювати на посадах секретаря, референта, архіваріуса, інспектора відділу кадрів, працівника служб документаційного забезпечення управління, а також продовжити навчання в коледжі  за  напрямом підготовки «Документознавство та інформаційна діяльність».

Перукар (перукар-модельєр)

Не можливо описати сучасну людину без  слів стиль, імідж, а сучасний стильний образ без гармонійно підібраної зачіски або стрижки, з правильно підібраним кольором волосся.   Створити новий стиль Вам радо допоможе вправний майстер перукар, а навчитися цій чудовій професії ви зможете на перукарському відділенні Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну.

 Професія перукар (перукар-модельєр) – це творча професія, що потребує фундаментальної професійної підготовки.

Перукар – це творець нового образу клієнта, тобто  художник, і результатом його роботи стає не лише гарна зачіска, а й чудовий настрій.

На перукарському відділенні створено всі умови для опанування професією перукар ( перукар модельєр):  майстерні-перукарні,  обладнанні за сучасними вимогами,  лабораторії, кабінети, оснащені  комп’ютерною технікою.

Після закінчення курсу навчання випускники  будуть вміти: моделювати класичні, сучасні та перспективні чоловічі, жіночі та дитячі стрижки з урахуванням індивідуальних особливостей людини; виконувати укладання волосся феном; виконувати послуги з гарячої завивки волосся, холодного укладання та хімічної завивки волосся; вміти фарбувати всі  типи  волосся барвниками різних груп, зафарбовувати сивину, знебарвлювати волосся, здійснювати часткове фарбування волосся, володіти сучасними способами фарбування, колорування.

Учні коледжу беруть участь у конкурсах професійної майстерності, регіональних конкурсах та фестивалях  перукарського мистецтва та краси: Відкритому  чемпіонаті України з перукарського мистецтва та макіяжу; Чемпіонаті України з перукарського мистецтва; Фантазійному чемпіонаті  «Кришталевий янгол» та багато інших.

По завершенню навчання наші випускники є гідними конкурентами на ринку праці, мають можливість працювати  в перукарнях різних типів, салонах та студіях краси.

Випускники з професії перукар  мають можливість продовження навчання  за спеціальністю «Перукарське мистецтво та декоративна косметика» за скороченим терміном навчання 1 рік 5 місяців.

Закрійник

Кожна жінка хоче красиво одягатися. Часом обходячи з десяток магазинів і переглядаючи безліч моделей, вона може не знайти бажаного.

Звичайно, можна піти в ательє, але ціни…  Наш час не балує більшість сімей грошовими надлишками. Одягатися зручно, елегантно і недорого допоможе уміння шити та кроїти самій. Для того, щоб навчитися кроїти, потрібно правильно знімати мірки, будувати креслення викрійок і створити свій стиль в одязі, знаючи основи моделювання.

Саме закрійник – це майстер, який допомагає обрати фасон моделі одягу  відповідно до тенденцій моди, індивідуальних особливостей фігури, віку і зовнішності замовника; здійснює розкрій матеріалів відповідно до зроблених  вимірів для пошиття чи ремонту одягу.

Професією закрійника можна навчитися у Білоцерківському коледжі сервісу та дизайну та оволодіти такими навичками:

 • у  спілкуванні з клієнтом з'ясовувати його побажання, уточнювати замовлення;
 • допомагати замовнику вибирати фасон виробу, враховуючи типи тканини, моду та особливості фігури;
 • знімати необхідні мірки;
 • замальовувати обраний варіант фасону, оформляти замовлення;
 • виконувати викройку (лекала), розкрій;
 • розподіляти операції пошиття між кравцями;
 • проводити примірювання і видачу замовлення клієнту.

Якщо ви хочете бути стильними та йти в ногу з часом, створювати неповторні образи для себе та інших, запрошуємо Вас на навчання до Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну.