Шановні абітурієнти!         

Перед Вами стоїть дуже важливе питання у житті – вибір своєї долі, тому що вибір майбутньої спеціальності – це не лише велика відповідальність перед батьками та суспільством, а найголовніше – перед самим собою.

Саме Вам необхідно визначити свій подальший шлях і дуже добре, коли цей вибір Ви зробите впевнено та за покликанням свого серця.

Якщо Ви молода, ініціативна, комунікабельна  та цілеспрямована особистість, яка прагне зробити оточуючий світ красивішим та досконалішим, бути корисними для нашого суспільства та має мрію реалізувати себе в самостійному дорослому житті, то ми запрошуємо Вас обрати одну зі спеціальностей, які пропонує Вам Білоцерківський коледж сервісу та дизайну. Саме в нашому навчальному закладі створені всі умови для набуття хороших фахових знань галузі дизайну одягу, перукарського мистецтва та комп’ютерних технологій.

Білоцерківський коледж сервісу та дизайну – це міст, який з’єднує Ваше шкільне минуле з вдалою кар’єрою у майбутньому. Ми зацікавлені в тому, щоб кожен наш випускник був успішною яскравою особистістю. Навчаючись у нашому коледжі, Ви не лише оволодієте міцними знаннями, а й зможете пізнати загадковий світ естетики, краси та досконалого смаку.

Основне завдання педагогічного колективу коледжу – підготувати висококваліфікованих фахівців зі спеціальностей: «Моделювання та конструювання промислових виробів», «Швейне виробництво», «Перукарське мистецтво та декоративна косметика», «Діловодство» та «Комп’ютерна обробка текстової, графічної та образної інформації».

Випускники коледжу вдало реалізують себе на професійній ниві. Багато хто з них обіймає керівні посади на підприємствах. Такими ж успішними можете стати і Ви.

Ласкаво просимо! Чекаємо на Вас!

 

З найкращими побажаннями,

директор коледжу Алла Олегівна Степура.