Сумна річниця…

26 квітня 1986 року  близько 1:23:50 год. на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС стався вибух, який повністю зруйнував реактор. Ця катастрофа вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічними збитками.

Студенти груп Д-3, Д-1 і М-1 відвідали Музей пожежно-рятівної справи, де ознайомилися з експонатами музею, послухали розповідь екскурсовода Лідії Василівни про розвиток пожежної справи на Київщині, цікаві історичні факти про масштабні пожежі в м. Білій Церкві. Особливу увагу екскурсовод приділив експозиції, присвяченій трагічним подіям 26 квітня 1986 року: пригадали героїчні вчинки ліквідаторів, пожежників, які рятували світ від жахливих наслідків атомної трагедії ХХ сторіччя. Сучасні експозиції наглядно допомагають виховувати сучасну молодь та не забувати трагічні історичні факти.

Також у цей день директор коледжу Степура А.О. привітала Хасанова Анатолія Тагайовича, ліквідатора аварії на ЧАЕС та члена нашого колективу, з пам’ятною датою – 31-ю річницею Чорнобильської трагедії.