В 1989 році розпочав свою творчу діяльність театр моди, першим керівником якого була Суровцева Н.А. В наступні роки керівниками гуртка були Писаренко Т.Є. (вистава «Попелюшка») та Єнжиєвська І.В. (вистава «Спляча красуня»). В період з 1994 по 2004 роки керівником театру була Читака Л.В. Саме під її керівництвом колектив здобув визнання на регіональному рівні а глядач побачив наступні вистави: «Зачароване королівство», «Лісова пісня», «Черевички», «Запорожець за Дунаєм», «Оптимістична трагедія», «Краса врятує світ», «Фауст», «Жінки в історії України», «Вечір у червоному». Колекція "Вечір у червоному"

В 1998 році Театру моди було присвоєно звання Народного самодіяльного колективу, який став ще однією візитною карткою Білоцерківського ПТУ №12.

16 травня 2003 року театр «Діамодус» зайняв 1 місце на І-му фестивалі дитячих та молодіжних театрів моди навчальних та позашкільних закладів Київської області з виставою «Жінки в історії України».

Колекція   Колекція

За період з 2005 по 2006 роки під керівництвом Друзь О.Г. були презентовані стилізовані колекції моделей одягу «Ретро», «Мілітарі» та «Віночок».

Колекція

У 2008 році Театр моди зайняв ІІ місце на І-му Всеукраїнському фестивалі театрів моди, що проходив в стінах нашого навчального закладу.

Театр став справжньою школою мистецтва, де відбувається чудове перевтілення звичайних учениць в справжніх майстрів подіуму. За період існування його учасницями продемонстрована не одна цікава колекція. З появою перукарського відділення змінилась і назва. Тепер це театр моди костюму та зачіски, кожен виступ якого – справжнє свято моди та краси.

Колекція

Колекція

Колекція

Колекція українського народного одягу