Наші досягнення

Підготовка  випускників, які зможуть успішно влитися у виробничі відносини, у яких сформована інтелектуальна основа для самореалізації особистості, є головними пріоритетами в діяльності педагогічного колективу коледжу. Завдяки професійній компетентності, ініціативності та добросовісній праці працівників, навчальний заклад завжди має високий рейтинг та визнання:

1998 рік - Диплом Лауреата Всеукраїнської акції «Золота Фортуна» як «Кращий навчальний заклад Київщини»;

2003 рік - Сертифікат Європейського фонду освіти про участь у Міжнародному проекті «Підприємництво в освіті й навчанні»;

2004 рік – ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності з професії «Кравець», м. Івано-Франківськ;

2006 рік – навчальний заклад увійшов до альманаху «Діловий імідж України»;

2008 рік

  • І місце на міському фаховому конкурсі з перукарського мистецтва, м. Біла Церква.
  • ІІ місце в номінації «Сучасна жіноча зачіска на довгому волоссі» (Очеретяна Світлана).
  • ІІ місце на  Всеукраїнському конкурсі моделей одягу «Феєрія краси», м. Тернопіль;

2009 рік

  • І місце на міському конкурсі «Кращий студент року»;
  • ІІ місце на Міжнародному фестивалі дизайну та реклами «Молоді дизайнери назустріч Євро-2012», м. Київ;
  • ІІІ місце на міському конкурсі «Краса руками молодих»;

2010 рік

  • почесне звання «Лауреат конкурсу» та Бронзова медаль в номінації «Інноватика у вищих навчальних закладах І-ІІ рівнів акредитації» на виставці-конкурсі «Інноватика в освіті України»

2011 рік

  • Срібна медаль в номінації «Упровадження інноваційних технологій у навчальний процес вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації» на  Другій Міжнародній виставці «Сучасні навчальні заклади – 2011» ;
  • Диплом І ступеня на виставці «Сучасна освіта Білої Церкви. Європейські орієнтири»;
  • ІІ місце на Обласному конкурсі «Кращий викладач української мови за професійним спрямуванням», викладач Алієва Т.М.;
  • І місце в номінації «Сучасний жіночий образ «Солодке життя», ІХ Регіональний конкурс «Чарівна зачіска»;
  • ІІІ місце в номінації «Сучасний чоловічий образ «Солодке життя», ІХ Регіональний конкурс «Чарівна зачіска».
  • перемога на Всеукраїнському конкурсі науково-пошукових робіт учнівської та студентської молоді, присвячених 20-й  річниці незалежності України, студенти Жук Катерина, Подколзіна Олександра під керівництвом викладача Шашкіної І.М., тема науково-пошукової роботи «Іван Мазепа як будівничий української державності».
  • ІІ місце в номінації «Крила Натхнення» на VIII Міжрегіональному конкурсі на кращу модель одягу серед учнів та студентів навчальних закладів України «Калинове намисто».

  • ІІІ місце в номінації «Музика неповторності» на VIII Міжрегіональному конкурсі на кращу модель одягу серед учнів та студентів навчальних закладів України «Калинове намисто».

2012 рік

  • ІІ місце на Обласному конкурсі «Кращий викладач української мови за професійним спрямуванням», викладач Дубченко Л.Г.
  • участь у міській виставці - конкурсі робіт молодих майстрів традиційного декоративно-вжиткового мистецтва та народних промислів «Краса руками молодих»:
  • І місце  за творчу роботу «Україночка» (графіка, туш) Махиня С., гр. М-3;
  • ІІ місце за творчу роботу «Український народний костюм Київської області» Шкредова  В. та Алексеєва В., гр. Мс-2;
  • ІІ місце за творчу роботу «Україночка» (графіка, туш) Митрофанова Яна, студентка гр. Мс-2.;
  • І місце в номінації «Конкурс колекцій СПНЗ» (Колекція Формула-1) на IІІ Всеукраїнському фестивалі дизайну та реклами «Назустріч Євро-2012″;
  • І місце в номінації «Конкурс колекцій СПНЗ» (Колекція Беатріче) на IІІ Всеукраїнському фестивалі дизайну та реклами «Назустріч Євро-2012″;
  • І місце в номінації «Вечірня зачіска на довгому волоссі» IІІ Всеукраїнського фестивалю дизайну та реклами «Назустріч Євро-2012″;
  • ІІ місце в номінації «Графічний дизайн» IІІ Всеукраїнського фестивалю дизайну та реклами «Назустріч Євро-2012″;
  • учениця групи закрійників Бучман Ірина зколекцією «Ванільні сновидіння»  –фіналістка Міжнародного конкурсу молодих модельєрів - дизайнерів костюму «Печерські каштани».
  • участь у виставці «Інноватика у вищій освіті Білої Церкви-2012″, перемога у номінації «Досвід і здобутки інноваційної діяльності у підвищенні якості навчання і виховання».
  • Почесне звання «Лауреат конкурсу» та Срібна медаль в номінації «Упровадження інновацій у діяльності навчальних закладів професійно-технічної освіти» на Четвертій Національній виставці-презентації «Інноватика в сучасній освіті» ;

  • ІІІ місце в конкурсі «Я Київщини гордість та надія!» в номінації «Живопис» (Шкляр Аліна,студентка ІІІ курсу  спеціальності «Моделювання та конструювання промислових виробів»);
  • І місце на обласній олімпіаді з дисципліни «Українська мова» (Заяць Ангеліна, студентка ІІ курсу спеціальності «Моделювання та конструювання промислових виробів», викладач Дубченко Л.Г. );
  • ІІІ місце на ІІ-му (обласному) етапі ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (Желєзнікова Марія, студентка ІІ курсу спеціальності «Діловодство», викладач Дубченко Л.Г.);
  • ІІ місце та призи за найкращий жарт та найкращу актрису Кубку команда КВК «Машина Zінгера» на  Першому міському розіграші «Кубку ректора БІЕУ з «КВН» (Вікторія Юрис, студентка ІІ курсу, спеціальність «Моделювання та конструювання промислових виробів»).

2013 рік

  • Участь у міській виставці-конкурсі робіт молодих майстрів традиційного декоративно-вжиткового мистецтва та народних промислів «Краса руками молодих»:   

- ІІІ місце – Костів Христина, робота «Рушник» (вишивка);

- ІІ місце – Рочняк Галина, робота «Жіночі сумочки» (тканина, розпис акрилом);

- ІІ місце – колекція одягу «Український фольклор», група студентів БКСД;

  • ІІІ місце  на IV Фестивалі дизайну і реклами «Pro-Art Design – 2013» в номінації «Конкурс ескізних проектів» (студенти групи М-3, проект «Лате»), м. Київ;
  • І місце на Х  Регіональному конкурсі  «Чарівна зачіска 2013» в номінації  «Модний образ», м. Біла Церква;
  • II місце на ІV міському фотоконкурсі «Біла Церква очима молодих» в номінації «Історичні пам’ятки Білої Церкви;
  • Почесне звання «Лауреат конкурсу» та Срібна медаль в номінації «Інновації в професійно-технічній освіті – шлях до забезпечення ринку праці кваліфікованими кадрами» за участь у П’ятій Національній виставці-презентації «Інноватика в сучасній освіті»;

  • ІІІ місце в номінації «В дусі з часом» на IХ Міжрегіональному конкурсі на кращу модель одягу серед учнів та студентів навчальних закладів України «Калинове намисто».

  • ІІ місце в номінації "Художнє читання" (секція "Авторське читання") на ІІ (обласному) етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка серед студентської молоді Київської області, Кравченко Наталія, гр. Т-3.
  • ІІІ місце та Бронзову нагорода команда КВК «Машина Zінгера» на  ХІ розіграші Кубку міського голови;  
  • ІІІ місце на обласній олімпіаді з дисципліни "Українська мова" (Сахно Тетяна, студентка І курсу, спеціальність "Діловодство", викладач Дубченко Л.Г. );
  • ІІ місце на (ІІ) обласному етапі ХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед студентів вищих навчальних закладів Київської області (Андруховець Алла, студентка І курсу, спеціальність "Діловодство", Копитько Н.Г.);
  • колекція «Latte» – учасниця півфіналу на Міжнародному конкурсі молодих модельєрів-дизайнерів «Печерські каштани - 2013». 

2014 рік 

  • ІІ місце  на VІ міському  конкурсі  «Кращий студент року» – Андруховець Алла,студентка ІІ курсу спеціальності «Діловодство»;
  • ІІ місце в обласних тренінгових заняттях з іноземної мови серед студентів вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації Київської області (Дзюбенко Марія, студентка ІІ курсу спеціальності «Моделювання та конструювання промислових виробів», викладач Герасименко Я.В.);
  • Гран-прі театр моди та зачіски «ДІАМОДУС» на Обласному фестивалі театрів моди «Феєрія моди»;

  • І місце на обласній олімпіаді з дисципліни "Інформатика та комп'ютерна техніка" (Загранична Тетяна, студентка І курсу спеціальності "Діловодство", викладач Петрушак О.М. ).
  • Диплом за  «Наймирніші жарти кубку» та  малий кубок команда КВК «Машина Zінгера» у розіграші Кубку Миру;
  • диплом ІІ ступеня на ІІ Обласному конкурсі художніх робіт «Від захоплення до мистецтва» в номінації «Графіка» студентка І курсу спеціальності «Перукарське мистецтво» Логвин Марина за роботу «Українка» (викладач Зотова І.П.);
  • диплом ІІ ступеня на ІІ Обласному конкурсі художніх робіт «Від захоплення до мистецтва» в номінації «Живопис» студентка І курсу спеціальності «Моделювання та конструювання промислових виробів» Ковтун Сніжана за роботу «Рожевий ранок» (викладач Лемешко Л.Ю.);
  • I місце на VI Всеукраїнському фестивалі дизайну та реклами при Київському національному університеті культури і мистецтв в номінації «Постижні мотиви»: – колекція зачісок «Модерн» (історичні мотиви): студенти перукарського відділення Гаврищук Олена, Дідківська Вікторія,  Петрик Валентина;
  • ІІ місце на VI Всеукраїнському фестивалі дизайну та реклами при Київському національному університеті культури і мистецтв в номінації «Постижні вироби»:  – колекція зачісок «Бароко» (історичні мотиви) посіли студенти Малашенко  Ірина, Полотняк Валентина, Стрілкова Сіма, Шевчук Дар’я ( гр.ХМ-2);
  • ІІІ місце на VI Всеукраїнському фестивалі дизайну та реклами при Київському національному університеті культури і мистецтв в номінації «Комерційна чоловіча стрижка» посіла студентка перукарського відділення Бондар Таїсія  (гр.ХМ-2);
  • ІІІ місце на VI Всеукраїнському фестивалі дизайну та реклами при Київському національному університеті культури і мистецтв в номінації «Фотоконкурс»: колекція « Грим»( міфічні мотиви) посіла студентка перукарського відділення Гаврищук Олена ( гр.ХМ-2);
  • І місце на щорічному міському параді зачісок «Чарівна зачіска 2014»  в номінації «Вітер у твоєму волоссі»  посіла Невінчана Леся ( гр.ХМ-2);
  • ІІ місце на щорічному параді зачісок «Чарівна зачіска 2014» в номінації «Креативна зачіска на короткому волоссі» (чоловіча  категорія) посів  Агафонцев Герман( гр.ХМ-2);
  • ІІІ місце на щорічному параді зачісок «Чарівна зачіска 2014» в номінації «Зачіска для випускного балу» посіла  Шевченко Марія (гр.П-16).
  • І місце на ХІV Міжнародному конкурсі молодих модельєрів-дизайнерів «Печерські каштани» в номінації «Зачіска» посіла студентка групи ХМ-3 Агабалаєва Анна (викладач Кожекіна Т.В.);
  • ІІ місце у патріотичному брейн-ринзі “Білоцерківщина – Київщина  -  Україна – єдина країна!”.

2015 рік

  • ІІ місце на XXIII Всеукраїнському конкурсі дизайнерів одягу «Барви Поділля-2015» у номінації «Фольк» (колекція «Калиновий цвіт»);
  • ІІІ місце  на XXIII Всеукраїнському конкурсі дизайнерів одягу «Барви Поділля-2015» у номінації «Власний погляд» (колекція «Beyond»);

  • І місце на конкурсі молодих дизайнерів одягу «ESTEL Style - 2015» у номінації «От кутюр» (Пугач Валерія – учениця групи закрійників);
  • ІІ місце на конкурсі молодих дизайнерів одягу «ESTEL Style - 2015» у номінації «Національний фольклор» (Ковальська Єлизавета – студентка ІІІ курсу  спеціальності «Моделювання та конструювання промислових виробів»;

  • ІІІ місце на ХІІІ Міжнародному Фестивалі перукарського мистецтва, моди і дизайну «Кришталевий янгол» на тему «Дель арте»  ( Каленчук Луїза Сергіївна, майстер виробничого навчання перукарського відділення);
  • На Регіональному чемпіонаті з перукарського мистецтва, макіяжу, нігтьової естетики та нарощування вій «ARTSTYLE- 2015» студенти спеціальності «Перукарське мистецтво та декоративна косметика»:

- ІІ місце в номінації «Нова коса» -  Ісаєнко Вікторія;

- ІІІ місце  в номінації «Нова коса» -    Шевченко Марія;

- І місце  в номінації «Стильні кудряшки» - Гайдай Ірина;

- ІІ місце  в номінації «Стильні кудряшки» - Дронова Лідія;

- ІІІ місце  в номінації «Стильні кудряшки» - Перепелиця Алла;

- І місце в номінації «Фантазійна зачіска з елементами постижа» - Баштавенко Альвіна;

- ІІІ місце в номінації «Фантазійна зачіска з елементами постижа» - Смокталь Світлана та Федченко Катерина.

  • На VІІ щорічному фестивалі  молодих  дизайнерів, який пройшов під гаслом «Краса врятує світ» студенти спеціальності «Перукарське мистецтво та декоративна косметика»:

- І місце в номінації «Вечірня зачіска та зачіска на основі локонів і хвиль»  – Смокталь Світлана;

- ІІІ місце в номінації «Вечірня зачіска та зачіска на основі локонів і хвиль»  –  Шевченко Марія.

  • Титул «Міс екстравагантність» на фіналі Всеукраїнського конкурсу «Снігова королева» в концертній залі  «SENTRUM» отримала робота студентки спеціальності «Перукарське мистецтво та декоративна косметика»   Ісаєнко Вікторії;

  • ІІI місце на VІІ міському конкурсі «Кращий студент року» серед ВНЗ м. Білої Церкви та перемога  в номінації «Обдарованість» – студентка спеціальності «Моделювання та конструювання промислових виробів» Ковальська Єлізавета;
  • ІІІ місце в обласному етапі XV Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика – студентка ІІ курсу спеціальності «Швейне виробництво» Григоренко Олександра(викладач Дубченко Л.Г.);
  • ІІІ місце в обласному етапі V Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г. Шевченка – студентка ІІ курсу спеціальності «Діловодство» Гребенюк Юліана(викладач Дубченко Л.Г.);
  • І місце в ІІ Обласному етапі олімпіади з математики –  студентка ІІ курсу спеціальності «Швейне виробництво» Григоренко Олександра (викладач Дятлова Н.В.;
  • І місце в ІІ етапі Обласної олімпіади з інформатики та комп'ютерної техніки – студентка ІІ курсу спеціальності «Діловодство»  Гребенюк Юліана (викладач Метельська Н.М.).

2016 рік

  • І місце у VI міському конкурсі соціальної реклами серед молоді (студенти спеціальності  «Комп’ютерна обробка текстової, графічної та образної інформації» – Юлія Руденко, Олена Нижник);
  • ІІ місце у номінації «Відверта спокуса» (колекція Beauty green) на Міжрегіональному конкурсі «Калинове намисто – 2016»;

  • ІІ місце на Обласному фестивалі театрів моди  «Феєрія моди - 2016» – Театр моди та зачіски «ДІАМОДУС».  Відзнаку «Краща модель» /старша вікова категорія/ отримала Кисла Марина, гр. ХМ-1;

  • Ш місце та титул «Обдарованість»  на VIІІ міському конкурсі «Кращий студент року» – Єрмійчук  Марина, студентка ІІ курсу спеціальності «Перукарське мистецтво та декоративна косметика»;  
  • Лауреати конкурсу «Нелегкий прорив легкої промисловості» - 2016»  у номінації «Сучасні колекції жіночого одягу. Вечірній одяг»;

  • лауреати Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine»  - 2016 р. Стадник Ксенія – студентка ІІІ курсу спеціальності «Моделювання та конструювання промислових виробів»  в компетенції «Технологія моди» за оригінальність творчого задуму декору.
  • На VІІІ щорічному Всеукраїнському фестивалі молодих дизайнерів зачіски та стилю студенти та учні перукарського відділення:

- І місце в   номінації  «Герої Мюзикла «Лак для волосся» – Ісаєнко Вікторія; 

- ІІ  місце в номінації «Кіногероїня «Завтрак у Тіфані» - Юденко Ірина;

- III місце в номінації  «Герої Мюзикла «Лак для волосся» – Хоменко Юлія.

  • І місце у півфіналі Всеукраїнського конкурсу «Снігова королева 2016» Кузьомко Віта – студентка ІІІ курсу спеціальності «Перукарське мистецтво та декоративна косметика» 

2017 рік

  • перемога у VIІ міському конкурсі соціальної реклами серед молоді – студенти спеціальності «Комп’ютерна обробка текстової, графічної  та образної інформації» – Тимошенко Влад, Горобченко Богдан, Кривенко Анастасія, Осадчук Юлія);
  • ІІІ місце в ІІ(міському) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій (Кузьменко Олексій, гр. ОП 1-2, викладач Корнієнко О.В.);
  • ІІІ місце на VІІ Міжнародному конкурсі молодих дизайнерів «ПЕЧЕРСЬКІ КАШТАНИ» колекція одягу «Наречена Дракули» в номінації  «Прет-а-Порте Де Люкс»;
  • I місце на IX Всеукраїнському фестивалі молодих дизайнерів зачіски та стилю в номінації «Постижні вироби «Музична феєрія» студенти  спеціальності «Перукарське мистецтво та декоративна косметика»  Мельник Світлана, Шабельна Тетяна, Вардуї Алексанян, Ісаєнко Вікторія та Корчак Анастасія);

  • ІІ місце на ХV Міжнародному фестивалі перукарського мистецтва, моди та дизайну "Кришталевий Янгол" в конкурсі з боді-арту на тему: «Казкова фантасмагорія» – майстер виробничого навчання Каленчук Луїза Сергіївна;

  • І місце на міській виставці-конкурсі робіт молодих майстрів традиційного декоративно-вжиткового мистецтва та народних промислів «Краса руками молодих» – викладач коледжу Однорог Галина Володимирівна за роботу «Казкова країна» в техніці текстильна лялька;
  • На Чемпіонаті України з перукарського мистецтва та макіяжу «Кубок Києва» студенти спеціальності «Перукарське мистецтво та декоративна косметика»:

- І місце – Алексанян Вардуї   в  номінації  «Фантазійна зачіска з пастижерним виробом»;

- ІІ місце – Мельник Світлана  в  номінації «Модна жіноча укладка. Локони та хвилі»;

- ІІ місце – Разумнікова Анастасія  в номінації  «Smoky eyes».

  • І місце в обласній олімпіаді з української мови – Пономарьова Юлія, студентка ІІ курсу спеціальності «Діловодство» (викладач Дубченко Л.Г.);
  • І місце в обласному етапі XVII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика – Корнієнко Руслана, студентка І курсу спеціальності «Діловодство», (викладач Дубченко Л.Г.);

  • Започатковано Перший регіональний конкурс  молодих дизайнерів зачіски «Перлина Надросся».