Електронний документообіг в роботі діловода

22 березня 2017 року студенти ІІ курсу спеціальності «Діловодство» під час занять з навчальної практики (викладач Кулик К.А.) відвідали відділ з відбору та підготовки кадрів ПрАТ «Росава».

Провідні спеціалісти підприємства підготували матеріали, пов’язані з особливостями роботи кадрової служби, ведення кадрової документації, а також ознайомили з нормативно-правовою базою, якою керуються працівники кадрової служби у процесі виконання своїх службових обов’язків.

Начальник відділу з відбору та підготовки кадрів ПрАТ «Росава», Лісовська Ніна Іванівна повідомила студентам про специфіку використання програмного забезпечення працівниками кадрової служби, зокрема професійної програми «ПЕРСОНАЛ», що призначена для автоматизації кадрового діловодства й підтримки процесу керування персоналом на підприємствах середнього й великого масштабу. Програма забезпечує інтеграцію всіх кадрових завдань у єдиному інформаційному просторі і дозволяє істотно збільшити ефективність роботи співробітників кадрової служби ПрАТ «Росава».

Це дало можливість закріпити знання, отримані на заняттях спецдисциплін та навчальної практики.