Закріплюємо знання та навички на виробництві

22 березня 2017 року з метою закріплення теоретичних знань з будови та експлуатації периферійного обладнання учні, що навчаються за професією «Оператор з обробки інформації та програмного  забезпечення»,  під керівництвом викладача Володько М.Ю. відвідали ІТ-департамент  ПрАт «Росава», де співробітники департаменту  Марковський  Р.В.  та Чернишов О.О.  провели  практичне заняття щодо усунення несправностей лазерного принтера марки Нр laserjet 1022.

Начальник ІТ департаменту – Кочетков О.В. розкрив секрети правильного повного  процесу розбирання струменевого принтера Сanon

CANON PIXMA MG2950  на складові, заміну несправних вузлів та перевірку на працездатність.

Учні групи ОП 1-2 під керівництвом ІТ – техніка - Іванюка Д.Л. оволоділи практичними навиками щодо заправки лазерного, струменевого картриджів та методикою заміни друкуючої стрічки у матричному картриджі.

У ході виконання практичних завдань керівником ІТ – департаменту було відзначено, що учні мають ґрунтовні теоретичні знання, що дозволило їм  швидко виконати практичну роботу.

Учні переконались, що теоретичні та практичні навички, отримані під час навчання  в коледжі , сьогодні активно застосовуються на потужних та сучасних підприємствах.