Закріплюємо знання та навички на виробництві (Хомер)

24 березня 2017 року з метою закріплення теоретичних знань з будови та експлуатації обладнання для комп’ютерних мереж  учні, що навчаються за професією «Оператор з обробки інформації та програмного  забезпечення»  під керівництвом викладача Володько М.Ю. відвідали  службу по роботі  з Інтернет-технологіями Загальнонаціонального українського телекомунікаційного провайдера «ВОЛЯ» , а саме компанію-підрядника «Хомер». Співробітники служби  Макарцев  Є.В. (стариший технік )   та Олійник А.В.(технік) провели  практичне заняття щодо підключення та налаштування  функціонування мережі Інтернет за технологією Data Over Cable Service Interface Specifications (DOCSIS).

Керівник служби сервісу та підключення  Гацанюк Петро Петрович розкрив секрети правильного повного  процесу щодо роботи  з технологією DOCSIS, її налаштування та усунення несправностей.

Учні групи ОП 1-2 під керівництвом  старшого техніка оволоділи практичними навиками щодо  обтискання коаксіального кабелю, тестування потужності сигналу передачі даних та організації ієрархії передачі даних за технологією DOCSIS, що знадобиться ім. у майбутній професійній діяльності.

У ході виконання практичних завдань керівник служби сервісу та підключення відзначив, що учні мають ґрунтовні теоретичні знання, які й дозволили їм  швидко виконати практичну роботу.

Було узгоджено питання щодо проходження виробничої практики учнями групи ОП 1-2 на даному підприємстві та за її результатами подальшого працевлаштування.

Учні переконалися, що теоретичні та практичні навички, отримані під час навчання  в коледжі , сьогодні активно застосовуються на потужних та сучасних підприємствах.