з метою залучення студентів до самостійних занять фізичними вправами,

підвищення рівня фізичної підготовки юнаків та дівчат коледжу з 01.03.2017 року стартуватиме друга заочна гра «Перемога над собою».

Підведення підсумків та нагородження планується на 31.03.2017 року

 

Положення

про проведення заочного проекту - гри

«Перемога над собою» у 2017 н.р.

 1. Мета та завдання:Мотивувати доступними засобами юнаків та дівчат до  щоденних самостійних занять фізичними вправами (без примусу), сприяти  формуванню у молоді звички, потреби до регулярного фізичного навантаження, виховувати свідоме ставлення до власного здоров’я, дисциплінованість, впевненість у собі, наполегливість та задоволення від отриманого результату.

2. Місце і час проведення:  Перший заочний проект  проводиться з 30.01 2017 року до 27.02.2017 року. Наступна гра- конкурс стартує 01.03.2017 до 31.03.2017 року

3. Учасники проекту:  У випробуванні-грі беруть участь усі бажаючі юнаки та дівчата основної медичної групи, які пройшли відбір на уроках фізичного виховання.

4. Керівництво заочної гри - конкурсу

Безпосередньо підготовка та організація заочної гри-конкурсу покладається на оргкомітет у складі: викладач фізичного виховання Журавель Л.О., керівник фізичного виховання Криворот Н.Ю.,  викладач фізичного виховання Кшановський С.Ф.;  контроль за звітами учасників проекту покладається на оргкомітет.

5. Умови проведення проекту – гри:

Викладачі фізичного виховання на уроках знайомлять учнів та студентів з положенням та умовами проведення  проекту, пропонують виконати шість простих загальновідомих вправ(однакових для всіх) для тестування. Ті студенти, які виконали безпомилково усі шість вправ, вважаються такими, що пройшли відбір і за бажанням можуть брати участь в грі-конкурсі «Перемога над собою». Для участі потрібно зареєструватися у організаторів проекту.

Учасники проекту повинні щодня протягом місяця виконувати завдання,  які будуть отримувати щоп’ятниці. Завдання будуть поступово ускладнюватися. Кожну п’ятницю також учасник отримує  спецзавдання на виліт. На виконання два дні. У понеділок вони мають представити відео виконання завдання. Якщо його не зробили (причина не має значення) – вибувають з  проекту. Прізвища учасників проекту та тих, хто вибуває, – організатори не розголошують.

6. Визначення переможців: При визначенні переможців враховується динаміка результатів протягом проекту, тому учасники надають до оргкомітету такі показники: ведення щоденника самоконтролю, фото і відео виконання завдань, фото «До» та зміненої статури учасника, результати вимірювань та зважувань, показники фізичної підготовки. Ті учасники, які протримаються 4 тижні, вважаються фіналістами проекту. Серед них буде визначено і оголошено переможців.

7. Нагородження:

Переможці заочного проекту-гри «Перемога над собою» отримають відмінну оцінку з фізичного виховання за ІІ семестр, диплом переможця та пам’ятний подарунок                                                                                                                                               

Як участь у грі конкурсі «Перемога над собою» зробить з тебе цукерочку?

Для змінення твого тіла та покращення фізичної підготовки виконай певні умови:

 • Роби вправи – граючи, із задоволенням, не виходячи з квартири або кімнати гуртожитку.
 • Ти можеш виконувати вправи разом з друзями, залучивши їх до проекту.
 • Тобі не потрібне спеціальне обладнання.
 • Правильно харчуйся, вживаючи натуральні продукти і чисту воду.
 • Не гальмуй, а повір в себе. Ти зможеш. Ти впораєшся. У тебе все вийде!!!

 

Постійна мотивація

 • Фото струнких моделей або спортсменів тебе не мотивує?
 • А хіба ти не хочеш мати хорошу фізичну підготовку та ще й високу оцінку з фізичного виховання?
 • Ти не зможеш не робити вправи, лінуватися, коли навколо всі стрункішають.
 • Думка про перемогу над собою і отримання нагороди теж мотивуватиме тебе.

 

Участь в проекті-грі доступна кожному

Перший тиждень – виконуєш вправи щодня в зручний для тебе час, витрачаючи лише 3 хвилини на день. Через 4 тижні участі в проекті – ти станеш пишатися собою і, можливо, щоденне виконання вправ -  стане способом твого життя.

 

Нагородження

Переможці отримують за семестр з фізичного виховання 12 балів, диплом та пам’ятний приз. Ті, що виконають завдання і пройдуть на п’ятий тиждень, отримують диплом учасника. Але  головний приз – струнке, фізично загартоване підтягнуте тіло.

Учаснику, ознайомся з правилами проекту!

Все просто –  збери волю в кулак і зроби наступні кроки:

1.       Пройди відбір на уроці фізкультури, виконавши спеціальний комплекс вправ.

2.       Зареєструйся для участі в організаторів проекту, отримавши завдання і рекомендації.

3.       Ознайомся з технікою виконання базових вправ. Переконайся, що ти робиш їх правильно.

4.       Налаштуйся правильно харчуватися.

5.       Вимірюй свої об’єми та вагу до та після проекту. Зробити згідно з правилами своє фото «До». Обличчя має бути закрито аркушем паперу формату А4.

6.       Зніми відео з контрольними завданнями на камеру або телефон.

7.       Щоденно виконуй завдання для тренувань, які будуть ускладнюватися та отримуй підтримку та поради по харчуванню.

8.       Веди щоденник самоконтролю, записуй все, чого ти досягнув, роби фото, відео.

9.       Кожну п’ятницю ти отримаєш спецзавдання. На виконання два дні. У понеділок маєш представити відео виконання завдання. Якщо ти його не зробиш – вибуваєш з  проекту.

Потрібна додаткова мотивація і чарівний пендель?

 

Ще думаєш?

Виконай свою обіцянку змінитися і стати краще! Успіху!
Один приз отримає кожен,
хто протримається до кінця

проекту –це струнке і підтягнуте тіло.

   Забереш його?

 

Безпомилкове виконання цього комплексу вправ дає дозвіл для участі

у конкурсі- грі «Перемога над собою»

     Всього: 6 вправ                                                                   

 1. Присідання  - 20
 2. Віджимання – 10
 3. Гіперекстензія – 20
 4. Бьорпі -  дівч.  - 5разів,  юн.  – 10разів
 5. Сітапи -  20
 6. Планка -  1 хв.

Якщо витримали - вітаємо! Тепер виконуйте комплекс щодня за такою схемою:

Перший тиждень - виконуйте цей комплекс щодня одне коло.

Другий тиждень - виконуйте цей комплекс щодня два кола, пауза між колами одна хвилина.

Третій тиждень - виконуйте цей комплекс щодня три кола, пауза між колами одна хвилина.

Четвертий тиждень - виконуйте цей комплекс щодня чотири кола, пауза між колами одна хвилина.

Успіху! У Вас все вийде!

 

За довідками та інформацією звертайтеся до викладачів фізичного виховання  Журавель Людмила Олександрівна

Криворот Наталя Юріївна

Кшановський Сергій Францевич

Напередодні Дня студента 11 листопада в спортивній залі відбулися традиційні змагання між збірними командами відділень «Ігри патріотів», головною метою яких є популяризація здорового способу життя серед студентів.

До складу збірних команд відділень увійшли представники різних груп: М-1, М-3,  Т-2, Т-3, К-4, К 9-10, ХМ-1, ХМ-2, ХМ-3, П 17-18, ОП 1-2, С-5, Д-2, Д-3, Кс-1 – найкращі спортсмени, які готові йти до перемоги, долаючи будь-які труднощі, а головне – вони справжні патріоти відділення!

Після параду, команди взяли участь у динамічному представленні та восьми конкурсах, які були підібрані, щоб сприяти розвитку професійно-прикладних навичок студентів: розвитку моторики пальців рук, тактильної чутливості; точності, швидкості та якості виконання рухів, швидкості реакції, розвитку сили, особливо плечового поясу, а також відповідальності та вміння працювати в команді. Підтримуючи команди, незабутні враження отримали уболівальники, які несподівано побачили своїх товаришів зовсім іншими – швидкими, рухливими, азартними, сильними, спритними, красивими, люблячими рух і, головне, – здоровими.

парад учвсників

парад учвсників

Підводячи підсумки змагань, керівник фізичного виховання Журавель Людмила Олександрівна, назвала переможців. Впевнено виборола І місце команда швейного відділення, ІІ місце – команда перукарського відділення, ІІІ місце – команда відділення інформаційно-комунікаційних техологій. Нагородження відбудеться на святкуванні Дня студента.

команда швейного відділення

команда перукарського відділення

команад відділення ІКТ

Висловлюємо подяку завідувачам відділень, майстру виробничого навчання Володько Марині Юріївні – за допомогу в організації формування команд.

ведучі змагань динамічна презентація ІКТ

 динамічна презентація

на візочках до фінішу переправа обручів

радість перемоги стрибки в мішках

Згідно з річним планом роботи 20 жовтня в спортивній залі коледжу відбулися змагання з настільного тенісу серед дівчат,  які організувала викладач фізичного виховання, тренер команди тенісистів Криворот Н.Ю. Місця розподілилися так: І місце – Срібна Олена, гр. М -2, ІІ місце – Гирявець Ірина, гр. Д-3, ІІІ місце – Новотна Яна – гр. ОП 1-2. Переможець і призери змагань нагороджені дипломами. 28 жовтня дівчата захищатимуть честь коледжу у міських змаганнях з настільного тенісу серед вищих навчальних закладів. Побажаймо їм перемоги!

Для отримання фізичного навантаження і психологічної розрядки студентів 29.04.2015 року після підведення підсумків Днів науки і творчості у спортивному залі були проведені змагання «Веселі старти» для мешканців гуртожитку.

Вихователі Новікова Галина Михайлівна та Муковоз Ніна Іванівна сприяли у підготовці та участі команд поверхів у змаганнях.

Уболівальники дружно підтримували команди, які взяли участь у п’яти конкурсах, що підготувала і провела для них викладач фізичного виховання Криворот Наталя Юріївна.

Студенти бігали з великим м’ячем, стрибали в мішках, сортували предмети та взяли участь у комбінованій естафеті.

Змагання викликали хвилю позитивних емоцій і вражень у кожного учасника, але у кожних змаганнях є переможець. Цьогоріч І місце посіла команда четвертого поверху.

Щиро вітаємо дівчат!!!

Парад учасників змагань

Естафета з мячем Комбінована естафета

стрибки в мішках Вручення нагороди капітану команди 4 порверха

переможці змагань

Педагогічний колектив коледжу приділяє велику увагу формуванню здорового способу життя студентів: проводяться бесіди, класні години, лінійки, тренінги для педагогів, працюють спортивні секції, викладачі фізичного виховання наполегливо проводять просвітницьку роботу на уроках фізичного виховання і т. ін. Але все ж таки найкраща реклама здорового способу життя – це приклад педагога.

З ініціативи студентки групи Т-2 Потіхи Діани, яку підтримали студенти,  викладачі фізичного виховання та ще декілька педагогів, 8 квітня відбулася товариська зустріч з волейболу між педагогами та студентами. Команда студентів склалася з тих прихильників волейболу, хто був у цей день у коледжі. Представляли студентство: Потіха Діана(гр. Т-2), Дерій Марія(гр. Т-2), Толкач Анна (гр. М-2), Петрова Олена(гр.М-2), Шляга Настя (гр.М-2), Шуляк Катерина(гр. С 1-2), Костенко Аліна(гр. Д-1). До складу команди викладачів увійшли: керівник фізичного виховання Журавель Л.О., викладачі фізичного виховання Криворот Н.Ю., Кшановський С.Ф., викладачі Поштаренко Л.П., Поліщук О.В., інженер-електронник Макаревич К.В. У залі зібралися вболівальники: як студенти, так і викладачі. Підтримати педагогів та студентів прийшли також директор коледжу Степура А.О., заступник директора з НР Тимченко С.В.,  заступник директора з ВР Дога І.П. Студенти грали злагоджено: стабільно подавали і приймали подачу, розігрували м’яч і здійснювали атакуючі дії. Вони впевнено перемогли з рахунком 2:1. І не дивно. Адже вони регулярно тренуються. Висновок: педагогам слід теж частіше відвідувати спортивний зал. Адже це - прекрасний засіб зняття напруження після трудового дня. 

Атака педагогів

Команда викладачів

Команда студентів

 

Волейбол –досить складний координований вид спорту,  який вимагає від спортсмена володіння багатьма технічними і тактичними прийомами. Це - командна гра, яка навчає дисципліні, сконцентрованості, організованості, відповідальності за свої дії, умінню працювати у команді, думати та миттєво приймати рішення.

Згідно річному плану роботи коледжу 26 березня 2015 року у спортивному залі відбулися традиційні змагання з волейболу серед збірних команд відділень. Ці змагання є підсумком проведення уроків з волейболу, під час яких викладачі фізичного виховання Криворот Н.Ю, Кшановський С.Ф. наполегливо навчали студентів передачам м’яча, різновидам подач, прийому з подачі, правилам гри. Більш складним елементам: нападаючому удару, блокуванню, тактиці гри -  студенти навчалися на заняттях спортивної секції з волейболу, тренером якої є керівник фізичного виховання Журавель Л.О.

До складу збірних команд відділень увійшли спортсменки, які на уроках фізичного виховання  умінням та навичкам з волейболу навчилися краще за інших студентів. Особливістю змагань стало те, що у кожній  команді було по декілька представників збірної команди коледжу з волейболу. Тому прогнозувати перемогу якійсь конкретно команді не брався ніхто. Три команди створили свято волейболу.  Дуже приємно було спостерігати за цікавою, злагодженою грою спортсменок. Нажаль, не все склалося у команді швейного відділення,  можливо тому, що була відсутня з поважних причин одна з основних гравців команди – Потіха Діана(гр. Т-2.) Команда посіла ІІІ місце. Впевнено і рівно зіграли дівчата перукарського відділення. Їм вдалося перемогли команду швейного відділення.  В напружній боротьбі,  вигравши одну партію у команди ІКТ,  поступилися їй з рахунком 2:1. В результаті -  почесне ІІ місце. Ну, а чемпіоном змагань другий рік поспіль стала дружна команда  відділення інформаційно-комунікаційних технологій, яка переграла всіх. Вітаємо спортсменок та представника команди Кшановського С.Ф.

Дипломи та солодкі призи всім учасницям люб’язно надав профспілковий комітет коледжу.

Капітан команди відділення ІКТ Шуляк Катерина  парад змагань з волейболу

ІКТ- переможці змагань з волейболу

26 березня 2015 року у спортивній залі Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну міські змагання з баскетболу зібрали  команди п’яти навчальних закладів: збірну технолого-економічного, педагогічного, медичного коледжів, училища будівництва та сервісу. Команду нашого коледжу представляли:

1. Алексанян Вардуї, група ХМ-1.

2. Войцеховська Валентина, група Т-1.

3. Войцеховська Тамілуа, група Т-1.

4. Заяц Ірина, група П 17-18.

5. Кривенда Таміла, група Т-1.

6. Ляхович Анастасія, група С 5-6.

7. Логвин Марина, група ХМ-3.

8. Майор Вікторія, група П 15-16.

9. Марченко Руслана, група П 17-18

10. Петрова Олена, група М-2.

11. Ткачук Тетяна, група С 7-8.

12. Цвіга Марія, група Т-1.

та тренер команди – викладач фізичного виховання Кшановський С.Ф.

У напруженій боротьбі наші дівчата переграли команду технолого - економічного коледжу з рахунком 20:8. Враховуючи різницю забитих та пропущених очок наші спортсменки посіли почесне ІІІ місце. Зрозуміло, що це стало можливим у результаті наполегливої роботи на тренуваннях.. Щиро вітаємо дівчат та тренера команди Кшановського С.Ф.

11 березня 2015 року у спортивному залі Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну протягом п’яти годин тривали напружені і водночас захоплюючі змагання на першість міста з волейболу між жіночими командами вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації. Цьогоріч волейбольний марафон зібрав п’ять збірних команд: технолого-економічного, педагогічного, медичного коледжу, вищого училища будівництва та сервісу та Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну. Нашу команду представляла збірна команда,  до складу якої увійшли:

      1. Бойко Вєроніка, гр. К 4.

      2. Ісаєнко Вікторія, гр. ХМс-1.

      3. Костенко Аліна, гр. Д-1.

      4. Кравчук Анастасія, гр.Т-2.

      5. Ломако Альона, гр.ХМ-1.

      6. Новіцька Людмила, гр. ХМс-1.

      7. Потіха Діана, гр.Т-2.

      8. Срібна Олена, гр.М-1.

      9. Толкач Анна, гр. М-2.

    10. Шуляк Катерина, гр. С1-2.

      Представники команд та судді відмітили, що в цьому році рівень підготовки команд значно виріс. Тому, незважаючи на наполегливу підготовку до змагань, ігри були дуже напруженими. І все ж таки дівчата справилися з хвилюванням і впевнено переграли спортсменок медичного коледжу та Вищого училища будівництва та сервісу. Вітаємо команду та тренера Журавель Людмилу Олександрівну з почесним ІІІ місцем!

Щорічно  у лютому проводяться  змагання з шашок на першість гуртожитку. Цього разу у гуртожитку №1 23.02.2015 року взяли участь у змаганнях 15 найсильніших шашисток поверхів. Переможцями змагань стали:

І місце – Соляник Юлія,  ІІ місце – Богомол  Анастасія,  ІІІ місце – Старченко Діана.

26.02.2015 року у гуртожитку №2 першість з шашок розіграли 12 учасників. Переможцями стали:

І місце – Шостопал Лєра, ІІ місце – Ковальчук Людмила, ІІІ місце – Мельник Ірина.

Переможців нагороджено дипломами. Вітаємо!

 

 

Проведення товариських зустрічей з волейболу, баскетболу в коледжі стало традицією. 24 лютого до нас завітала найсильніша команда області серед загальноосвітіх шкіл – команда дівчат Пилипчанської ЗОШ разом з учителем фізичної культури, який тренує команду, – Строкіним Юрієм Борисовичем. Нашу команду дівчат готував викладач фізичного виховання Кшановський Сергій Францевич. Гра була напруженою, але цікавою. Обмін досвідом став корисним для обох команд.

Гості отримали буклети нашого коледжу, запрошення на навчання та фото на згадку.

4 грудня 2014 року напередодні Дня Захисника Вітчизни в спортивній залі відбулися змагання між юнаками коледжу.

В змаганнях взяли участь :

№1    Макарцев Євген, група С 1-2.

№2     Стрєльченко Даніїл, група К 11-12.

№3    Мацук Дмитро, група Кс-1.    

№4     Артеменко Богдан, група ХМ-2.

№5      Дишлюк Олександр, група С 1-2.

№6      Дубровець Роман, група Д 2.

№7      Оленин Ігор, група К 4.

№8     Давидов Дмитро, група Кс-1.

№9      Демченко Владислав, група С 5-6.

№10    Шостак Олексій, група С 1-2.

11   Торба Іван, група С 7-8.

До складу журі були запрошені:

 • Заслужений працівник  освіти України, директор Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну Степура Алла Олегівна.
 • Заступник директора з виховної роботи та соціального захисту  Дога Ірина Пантеліївна.
 • Заступник начальника міського відділу з питань фізичної культури та спорту при міськраді Коросько Валентина Миколаївна.
 • Представник асоціації айкідо України, керівник айкідо клубу «Три єдинства»м. Біла Церква Пересунько Костянтин Владиславович.

На етапах змагання судили викладачі фізичного виховання Кшановський Сергій Францевич та Криворот Наталя Юріївна.

«Шлях учасників до перемоги» був складним, тому вболівальники дружньо підтримували юнаків. Ці змагання стали випробуванням сили духу, волі, витримки  для юнаків коледжу, які взяли участь в семи конкурсах:

 • «Мінне поле».
 • Найсильніший(підтягування).
 • Жартівливий конкурс «Збери волю в кулак».
 • «Військова витримка».
 • «Наряд на кухню».
 • «Влучний стрілець».
 • «Військові навчання».

Учасники змагалися в спритності, координації, швидкості, силі, влучності. Навіть чистили на швидкість картоплю. Очевидним було, що переможуть ті, хто мають мужність, витримку, силу волі, загартовані і морально, і фізично. Так, у підтягуванні на перекладині найсильнішим став Дубровець Роман (гр. Д-2) - 27 разів., силу волі і витримку проявив Торба Іван (гр. С 7-8), який присів з вантажем найбільше разів, найспритнішим та координованим виявився Стрєльченко Даніїл (гр. К 11-12).

А переможцями змагань «Шлях до перемоги» стали наступні студенти:

І місце - Оленин Ігор(гр. К 4).

ІІ місце - Давидов Дмитро(гр. Кс-1).

ІІІ місце - Демченко Владислав (гр. С 5-6)

Детальніше...

27  листопада 2014 року в приміщенні ДЮСШ № 1 відбулися змагання з настільного тенісу серед вищих навчальних закладів у залік міської спартакіади. Участь взяли Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж, Білоцерківський медичний коледж, технолого-економічний коледж Білоцерківського національного аграрного університету, Вище професійне училище будівництва та сервісу. Честь Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну представляла команда у складі: Литвин Оксана(гр. ХМ-2), Гирявець Ірина (гр. Д-2), Руда Тетяна(гр. К 11-12), Срібна Олена(гр. М-1). Представник команди – викладач фізичного виховання Криворот Наталя Юріївна. Змагання були напружені, але учасниці, незважаючи на хвилювання, зібрали всі сили, щоб перемогти.  Наші чарівні спортсменки посіли ІІ місце.

Вітаємо з перемогою! Бажаємо нашим спортсменкам подальших успіхів та наполегливості в оволодінні майстерністю настільного тенісу.

 

 

Сьогодні, щоб бути адаптованими до життєвих труднощів, несподіваних ситуацій, молоді необхідно, як ніколи, набувати міцних знань, загартовуватися і морально, і фізично.

Долати труднощі студенти вчаться на уроках фізичного виховання, на заняттях спортивних секцій.

12 листопада 2014 року, напередодні Дня студента, в спортивній залі коледжу відбувся загальноколеджанський виховний спортивний захід  «Ігри патріотів» між командами відділень. До складу збірних команд увійшли студенти з різних груп, які пройшли ретельний відбір. Головною метою змагань було формування життєво-необхідних, професійно-прикладних умінь та навичок у студентів, виховання патріотизму, гордості за свій колектив, свою державу.

Організаційний комітет, до складу якого увійшли керівник фізичного виховання Журавель Л.О., викладачі фізичного виховання Кшановський С.Ф., Криворот Н.Ю, голова спортивно-масової комісії студради, студентка групи М-1 Срібна Олена, голови спортивно-масових комісій відділень, підібрали цікаві, водночас складні  завдання, потурбувалися про відповідний спортивний інвентар та обладнання.

Змагання почалися з параду учасників, представлення команд. З вітальним словом до присутніх звернулася Заслужений працівник Освіти України директор коледжу Степура А.О.

Команди взяли участь в шести естафетах: бігали у важких чоботах, пролазили по тунелю, показали свої уміння у володінні м’ячем. У дуже складному завданні «стрибки на одній нозі командою» довели, що вміють підпорядковувати свої інтереси колективу. У конкурсі «надай допомогу пораненому» дівчата справжніми бинтами бинтували «пораненого». Капітани команд взяли участь у конкурсі «Сортирування м’ячів». Можливо, не все вдалося студентам, бо завадило хвилювання, але учасники всіх команд  дуже старалися і боролися за перемогу до кінця.

Детальніше...

Настільний теніс  — один з найпопулярніших видів спорту у світі знайшов прихильників і в стінах нашого навчального закладу.

Спортивно-масова комісія студентської ради разом з предметною комісією фізичного виховання за підтримки адміністрації коледжу 15.10.2014 року організували і провели змагання з настільного тенісу серед дівчат та юнаків коледжу. У змаганнях взяли участь кращі спортсмени – 10 дівчат та чотири юнаки, які протягом вересня-жовтня пройшли відбір в академічних групах.  

Учасників привітали заступник директора з ВР Дога Ірина Пантеліївна та керівник фізичного виховання, головний суддя змагань -  Журавель Людмила Олександрівна.

Підтримати спортсменів прийшли студенти та педагоги коледжу.

На початку змагань, незважаючи на хвилювання, учасники турніру спілкувалися зі своїми суперниками, ділилися досвідом та планували свої тактичні дії на наступні ігри. Змагання пройшли в дружній атмосфері. Судді: викладач фізичного виховання Криворот Наталя Юріївна, студентка групи Т-4 Войтановська Аліна, учень групи С 5-6 Демченко Владислав, учень групи К-4 Оленин Ігор, – були об’єктивними.

 В результаті тенісного марафону, що тривав близько трьох годин, отримано наступні результати:

Серед дівчат переможцями стали:

І місцеГирявець Ірина, студентка групи Д-2, призер міських змагань з настільного тенісу 2013 року;

ІІ місце    Руда  Тетяна, студентка групи К-12;

ІІІ місцеСрібна Олена, студентка групи М-1.

Серед юнаків І місце посів учень групи К- 4 Оленин Ігор.

 

Переможці та призери отримали дипломи та солодкі призи, що їх надала профспілкова організація коледжу на чолі з Дацькою Ларисою Романівною. Вітаємо переможців! Кращим спортсменкам тепер необхідно наполегливо тренуватися, щоб гідно захищати честь коледжу у міських змаганнях з настільного тенісу 2014 року. Бажаємо впевненості, успіхів та перемог!  

 

 

У вересні  в коледжі розпочали роботу спортивні секції з волейболу  (Журавель Людмила Олександрівна), з баскетболу (тренер Кшановський Сергій Францевич),  з настільного тенісу ( тренер Криворот Наталія Юріївна). Заняття проводяться щопонеділка та щосереди о 15:15 .

Завдання роботи секцій: підвищення майстерності , зміцнення здоров’я , підготовка до змагань різного рівня, формування характеру спортсменок.

Перше тренування  пройшло успішно, всі  залишилися задоволені, адже  отримали заряд позитивного настрою. 

Під таким гаслом 11 вересня 2014 року було проведено День здоров’я для студентів та педагогічного колективу коледжу.

Сьогодні, як ніколи, кожному студенту необхідно зміцнювати власне здоров’я, фізично загартовуючись. Тому День здоров’я є чудовою пропагандою  здорового способу життя, виховує у студентів патріотичні почуття, сприяє згуртуванню студентських колективів, вчить студентів працювати у команді, радіти успіхам товаришів, виявляє спортсменів в групах І курсу, а також дає величезний заряд позитиву.

Організація та проведення Дня здоров’я стало можливим за підтримки Заслуженого працівника освіти України директора Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну Степури А.О.

День здоров’я розпочався з параду учасників заходу. Кожна група підготувала назву, девіз, емблему. Члени організаційного комітету відзначили колективи, які проявили ініціативу,  підійшли до презентації нетрадиційно, творчо, з вигадкою. Це групи: ХМ-1 (кл. керівник Кожекіна Т.П.), ХМ-3 «Гості з майбутнього» (кл. керівник Лемішко Л.Ю), С3, К4 «Об’єднані» (кл. керівник Звір Г. В.), К9-10 «Патріоти» (майстри виробничого навчання Дмитраш Г.М.,. Костенко О. В), Т-3 «Студентський батальйон» ( кл. керівник Поштаренко Л.П.), Т-4 «Народний гламур» (кл. керівник Стожок Н.І.), С 1-2 «Екстрім –клас» (кл. керівник Володько М.Ю.), М-4 «Зважені та щасливі» (кл.керівник Рочняк Г.В.)

Спортивна частина Дня здоров’я зібрала студентів на таких видах: стрибки в довжину з місця, тест на гнучкість, «Веселі старти», перетягування канату, згинання та розгинання рук в упорі лежачи, командні стрибки на довгій скакалці.

Детальніше...

Положення

про проведення виховного спортивно-оздоровчого заходу „День здоров’я” під девізом «Здорова дитина – здорова Україна» зі студентами та педагогічним колективом коледжу 11 вересня 2014 року

1. Мета та завдання

День здоров’я проводиться з метою згуртування студентських колективів, масового залучення їх до здорового способу життя та систематичних занять оздоровчою фізичною культурою, виховання життєво-необхідних, професійно-прикладних умінь та навичок, відповідальності, вмінню працювати у команді.

2. Керівництво проведення заходу

Загальне керівництво здійснюється адміністрацію коледжу. Підготовка та організація  заходу покладається на оргкомітет, до якого увійшли: голова оргкомітету – заступник директора з ВР І.П. Дога, члени оргкомітету: керівник фізичного виховання Л.О. Журавель, викладачі фізичного виховання С.Ф. Кшановський, Н.Ю. Криворот, голова профспілкового комітету Л.Р. Дацька.

3. Суддівство змагань

Суддівство змагань покладається на головну суддівську колегію у складі: головний суддя –- Л.О. Журавель - керівник фізичного виховання. 

Судді: - С. Ф. Кшановський - викладач фізичного виховання; Н.Ю. Криворот. -  викладач фізичного виховання; Асанов Е.Б. - лаборант інформаційної діяльності,  Макаревич К.В. -  інженер-електронник, студенти груп М-4, Мс-2.

Детальніше...

Завершився четвертий вид спартакіади коледжу між командами відділень - змагання з волейболу. І місце виборола команда відділення інформаційно-комунікаційних технологій, ІІ місце – у команди швейного відділення, ІІІ – у перукарського відділення. Слід відмітити, що всі команди гідно проявили себе. Наполегливо боролася за перемогу команда перукарського відділення, хорошу командну гру показала збірна швейного відділення. Всі команди оволоділи основними прийомами техніки гри: подають сильну подачу, приймають м’яч з подачі та після нападаючих дій, організовують атаку. Тому ігри були цікавими. Але команда ІКТ показала більш технічну і якісну гру у волейбол, тому і перемогла. Вітаємо команду з перемогою!

1. Андруховець Аллу, група Дс-1.

2. Мельниченко Анну, група Дс-1.

3. Заграничну Тетяну, група Дс-1.

4. Пискун Марину, група Дс-1.

5. Яценко Іванну, група С -3.

6. Соляник Юлію, група С -3.

7. Гирявець Ірину, група Д- 1.

Дякуємо завідувачам  відділень С.М. Бойченко,  Т.Є. Писаренко, Т.П. Щипській  за сприяння в організації участі команд у змаганнях.

Для розумової діяльності потрібні

 не тільки тренований мозок, але й треноване тіло.

В день відкриття днів науки і творчості 2 квітня 2014 року у спортивному залі коледжу відбулися змагання для мешканців гуртожитку «Веселі старти».У змаганнях взяли участь три команди: ІІ - поверх «Патріоти», ІІІ – поверх «Ну, погоди», ІV – поверх «Українці». Членами журі були представники студентства: голова студради Горобець Олена, група Т-42, Шабельна Вікторія, група С 5-6, Бойко Вероніка, група К 4. Контролерами працювали юнаки. Ідея організації і проведення змагань належить керівнику фізичного виховання Л.О. Журавель. Такі змагання сприяють розвитку уваги, спритності, координації рухів, швидкості реакції.. Не всі знають, що участь в естафетах сприяє розвитку комунікативних якостей: вмінню працювати в команді, співпереживати, радіти успіхам своїх товаришів. А ще під час змагань студенти  вчаться сумлінно виконувати кожне завдання, долати труднощі, відчувати відповідальність.

Учасники взяли участь у семи складних завданнях: бігали у важких чоботах, перевозили один одного на візочках, вправлялися з великими  і малими м’ячами, розвивали моторику і тактильну чутливість пальці рук та інше. В залі вирували азарт спортивної боротьби, інтерес, бажання перемогти. Вболівальники дружньо підтримували свої команди. В результаті змагань місця розподілилися таким чином:

І місце – команда ІІ поверху;

ІІ місце  - команда ІV поверху;

ІІІ місце – команда ІІІ поверху.

Дипломи та солодкі призи учасникам надала профспілкова організація коледжу на чолі з Л.Р. Дацькою.

Детальніше...

26 березня 2014 року у спортивній залі Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну міські змагання з баскетболу зібрали  команди п’яти навчальних закладів: збірну технолого-економічного, педагогічного, медичного коледжів, училища будівництва та сервісу. Команду нашого коледжу представляли:

1. Радкевич Єлизавета, група М-1.

2. Петрова Олена, група М-1.

3. Полотняк Валентина, група ХМ 2.

4. Стрілкова Сіма, група ХМ-2.

5. Алексанян Вардуї, група ХМ-1.

6. Логвин Марина, група ХМс -1.

7. Полянська Олена, група ХМс-1.

8. Ісаєнко Вікторія, група П 15.

9. Корнієнко Маргарита, група Т-41.

10. Лядощук Інна, група М-3.

11. Свіркова Аліна, група К 4.

12. Хвалько Наталія, група С 6.

та тренер команди – викладач фізичного виховання Ковальов В.М.

У напруженій боротьбі команда коледжу обіграла всі команди і впевнено перемогла. Останній раз баскетбольна команда ставала першою у 2010 році.

Цього разу – знову чемпіони! Зрозуміло, що це стало можливим у результаті наполегливої і регулярної роботи на тренуваннях та величезного бажання перемогти. Щиро вітаємо дівчат та тренера команди Ковальова В.М. з І місцем! Так тримати!

 

19 березня 2014 року у спортивному залі Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну протягом п’яти годин  тривали волейбольні баталії. На першість міста з волейболу між жіночими командами вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації зібралися п’ять збірних команд: технолого-економічного, педагогічного, медичного коледжу, вищого училища будівництва та сервісу, та коледжу сервісу та дизайну. Нашу команду представляла збірна команда,  до складу якої увійшли:

1. Андруховець Алла, група Дс-1.

2. Бойко  Вероніка, група К 4.

3. Булгакова Валентина, група К 9.

4. Загранична Тетяна, група Дс-1.

5. Кравчук Анастасія, група Т-1.

6. Мельниченко Анна, група Дс-1.

7. Новіцька Людмила, група П 16.

8. Поєхало Анастасія, група П 15.

9. Соляник Юлія, група С-3.

10. Шевчук Марина, група Дс-2.

11. Яценко Іванна, група С-3.

Детальніше...

З кожним роком популярність настільного тенісу серед молоді зростає.

27 лютого 2014 року у приміщенні ДЮСШ № 1 відбулися змагання з настільного тенісу серед вищих навчальних закладів у залік міської спартакіади. Участь взяли Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж, Білоцерківський медичний коледж, Технолого-економічний коледж Білоцерківського національного аграрного університету, Вище професійне училище будівництва та сервісу. Нашу команду представляли студенти: Литвин Оксана, група ХМ-1, Гирявець Ірина, група Д-1, Новіцька Людмила, група П-16. Дівчата посіли ІІІ місце. Тренували команду викладачі фізичного виховання Ковальов В.М., Криворот Н.Ю.

Вітаємо дівчат та тренерів з перемогою!

 

Перед міською спартакіадою ми завжди намагаємося дати можливість командам перевірити свої навички та вміння з ігрових видів спорту в грі з іншими навчальними закладами. Команда коледжу уже зустрічалася з дівчатами з ЗОШ № 1 та ЗОШ № 9.

26.02.2014 року у спортивному залі коледжу відбулася товариська зустріч з волейболу між збірною командою коледжу та командою загальноосвітньої школи № 6, яку представляли учні 10-11 класів. Ця гра стала корисною обом командам для відпрацювання тактики та техніки гри у волейбол.

 

В рамках програми «Здоровий спосіб життя» в коледжі протягом року згідно річного плану проводяться   фізкультурно-оздоровчі та спортивно-масові заходи. Інтелектуальний вид спорту -  шашки популярний серед мешканців наших гуртожитків. Протягом січня тривав відбір: юнаки та дівчата грали в шашки на першість кімнат, поверху. Фінальні змагання в гуртожитку № 2  проведено 17.2.2014 року. У змаганнях взяли участь 8 дівчат. Були й уболівальники. Змагання проводили керівник фізичного виховання Журавель Л.О., викладач фізичного виховання Криворот Н.Ю, голова спортивно-масової комісії студради Соляник Юлія.

Абсолютним переможцем стала мешканець гуртожитку Кірпіч Анна, студентка групи ХМ-3, яка не поступилася нікому, ІІ місце – Луканіна Альона; ІІІ місце – Куциба Юлія.

У гуртожитку № 1 змагання проведено 19.02.2014 року. У змаганнях взяли участь 15 дівчат та 5 юнаків.   В особистій першості результати наступні:

І місце – Бабюк Марина;

ІІ місце – Манелюк Людмила;

ІІІ місце – Свіркова Аліна.

Вітаємо призерів та переможців змагань !

Детальніше...

12 лютого 2014 року відбувся другий вид Спартакіади коледжу – змагання з шашок. Представляли кожне відділення п’ятеро кмітливих дівчат, які потрапили до складу команди з різних груп в результаті тривалого відбору.

За підготовку команди відділення інформаційно-комунікативних технологій відповідала керівник фізичного виховання Людмила Олександрівна Журавель, за команду швейного відділення - викладач фізичного виховання Наталія Юріївна Криворот, за команду перукарського  відділення – Віталій Миколайович Ковальов. Перед початком змагань суддя – викладач фізичного виховання В.М.Ковальов, пояснив усім учасницям правила і умови проведення змагань, тому змагання пройшли чітко і організовано. В результаті місця розподілилися наступним чином:

І місце – команда перукарського відділення,                          

ІІ місце – відділення ІКТ,

ІІІ місце – команда швейного відділення.

Дипломи для нагородження спортсменів надала профспілкова організація коледжу.

Вітаємо переможців та призерів змагань!

В рамках програми «Здоровий спосіб життя» на 2008-2015 роки для позаурочної зайнятості студентів організовано роботу в спортивних секціях. Змагання є можливістю звітуватися про роботу секцій.

Доброю традицією є проведення товариських зустрічей з ігрових видів спорту між   командами коледжу та командами інших навчальних закладів міста та району.

11 лютого 2014 року відбулася товариська зустріч з баскетболу між збірною командою коледжу та командою загальноосвітньої школи № 18. Команду гостей запросив викладач фізичного виховання Віталій Миколайович Ковальов. Гра дала можливість спортсменкам перевірити на практиці набуті тактико-технічні навички й уміння та готовність до міських спортивних ігор молоді.

 

 

В нашому коледжі фізичному вихованню студентів завжди відводилося належне місце. Фізична культура є основним (якщо  не  єдиним)  засобом, який гарантує порятунок молоді від фізичної деградації тому, що сприяє всебічному розвитку та вихованню, загартуванню студентів коледжу та виконанню головного завдання - підготовки здорового молодого покоління спеціалістів. Саме  заняття спортом загартовують студентів фізично, формують характер, виховують наполегливість, відповідальність, вміння працювати в команді. Одним з основних етапів підготовки до міських змагань є проведення спартакіади коледжу між командами відділень. Такі змагання є результатом роботи спортивної секції.

23 січня у спортивному залі коледжу відбулися фінальні змагання з баскетболу між збірними командами перукарського та швейного відділення. Команду швейного відділення готувала викладач фізичного виховання Наталія Юріївна Криворот, команду перукарського  відділення – Віталій Миколайович Ковальов. Обидві команди показали хорошу, якісну гру, яка була цікавою та  напруженою. Перший період закінчився з рахунком 10:6 на користь перукарського відділення. Спортсменки швейного відділення здійснили декілька красивих атак, але їм не вистачило влучності. В результаті перемогли дівчата перукарського відділення з рахунком 16:10. Команда - переможець нагороджена перехідним Кубком і дипломом. ІІ місце посіла команда швейного відділення, ІІІ – відділення інформаційно-комунікативних технологій. Учасниці отримали солодкі призи, люб’язно надані профспілковою організацією коледжу на чолі з Дацькою Ларисою Романівною. Вітаємо переможців змагань:

Логвин Марину – група ХМс-1,

Стрілкову Сіму – група ХМ-2,

Алексанян Вардуї – група ХМ-1,

Полотняк Валентину – група ХМ-2,

Полянську Олену – ХМс-1,

Чернієнко Юлію – П 15,

Замригу Аллу – група П-16,

Ісаєнко Вікторію – група –П15.

Детальніше...

У нашому коледжі є доброю традицією проведення змагань між збірними коледжу та загальноосвітніми школами міста. Так 11 листопада 2013 року відбулася товариська зустріч з волейболу між командою дівчат коледжу і збірною командою ЗОШ №1. Команда гостей була запрошена керівником фізичного виховання Людмилою Олександрівною Журавель.

12 листопада відбулася товариська зустріч з баскетболу між командою дівчат коледжу і збірною командою ЗОШ №18. Товариську зустріч організував викладач фізичного виховання Віталій Миколайович Ковальов.

ПОЛОЖЕННЯ

                    про проведення десятого чемпіонату з танцювальної аеробіки

у 2013 – 2014 навчальному році  

1. Мета і завдання.

Популяризація аеробіки серед студентів та учнівської молоді, пропаганда здорового способу життя, формування краси, культури рухів, культивування почуття  радості, насолоди від занять, виховання звички до щоденних  занять фізичними вправами.

2. Керівництво змагань.

Загальне керівництво проведенням змагань здійснює адміністрація коледжу. Безпосередня організація і проведення покладається на організаційний комітет у складі: керівник фізичного виховання Журавель Л. О., викладач фізичного виховання Криворот Н. Ю., голова ПК  Дацька Л.Р., спортивно-масова комісія студради.

Детальніше...

На початку навчального року у коледжі проведено десятки товариських зустрічей серед дівчат,  які грають у настільний теніс для того,  щоб обрати найсильніших спортсменок. У результаті відбору було виявлено 8 кращих спортсменок відділень, які  згідно положення про проведення спартакіади коледжу між командами відділень у 2013-2014 навчальному році,  16 жовтня 2013 року взяли участь у змаганнях з настільного тенісу серед дівчат. Переможцями стали:

І місце – Литвин Оксана, група ХМ-1;

ІІ місце – Гирявець Ірина, група Д-1;

ІІІ місце – Притула Марія, група ХМ-3.

Попереду міські змагання, у яких, зазвичай, беруть участь кращі спортсменки навчальних закладів. Тому дівчатам належить наполегливо тренуватися, щоб достойно представити наш коледж.

В рамках профорієнтаційної роботи та з метою популяризації аеробіки серед молоді 15 жовтня 2013 року в загальноосвітній школі № 9 проведено майстер-клас з аеробіки для учениць 10-А класу. В проведенні уроку взяли участь студентки групи Т-1 Кравчук Настя, Дерій Марія, Литвиненко Тамара.

14 жовтня 2013 року у спортивній залі коледжу відбулася товариська зустріч з волейболу між збірною командою дівчат та збірною юнаків.

11 жовтня 2013 року у спортивній залі коледжу на занятті з аеробіки тренери фітнес клубу Fit Curves показали майстер-клас для студенток коледжу.

У вересні розпочала роботу секція баскетболу. Заняття проводяться згідно розкладу у вівторок та четвер. Тренер команди Ковальов В.М.

Завдання роботи секції: підвищення майстерності, підготовка до змагань різного рівня, формування характеру спортсменок, зміцнення здоров’я.

У І семестрі планується провести в рамках профорієнтації товариські зустрічі з ЗОШ № 18, гру з командою юнаків коледжу, із загальноосвітніми школами району.

З 16 вересня 2013 року розпочала роботу спортивна секція з волейболу для дівчат коледжу. Заняття проводяться згідно окремого розкладу щопонеділка та щосереди. Кожне заняття триває півтори години. Тренер команди -  Журавель Л.О.

Завдання роботи секції: зміцнення здоров’я, підвищення майстерності, підготовка до змагань різного рівня, формування характеру спортсменок.

 

Детальніше...


Положення

про проведення спартакіади серед збірних команд відділень

 у 2013-2014 начальному році.

 

1. Мета та завдання.

Спартакіада  проводиться з метою:

 • популяризації занять фізичною культурою та спортом серед студентів, залучення  

         їх до ведення здорового способу життя;

 • відбору кращих гравців для участі у змаганнях міста;
 • росту спортивної майстерності та сприяння фізичному розвитку молоді;
 • формування наполегливості, сміливості, кмітливості, почуття колективізму, відповідальності.

2. Керівництво змагань

Загальне керівництво здійснюється адміністрацією коледжу. Безпосереднє проведення змагань покладається на суддівську колегію. Відповідальність за проведення - на керівника фізичного виховання Журавель Л.О.

3. Час  проведення

Спартакіада між командами відділень проводиться протягом навчального року в два етапи:

І етап – масові змагання в середині кожної групи;

ІІ етап – фінальні змагання між збірними командами відділень.       

Детальніше...

 З метою підготовки до Х Чемпіонату з танцювальної аеробіки розпочав свою роботу гурток з аеробіки. Заняття проводить керівник фізичного виховання Л.О. Журавель. На перші два заняття з аеробіки прийшли представниці груп Д-1, Т-1, М-1, СЗ К4, ХМ-1, К 10, П 13.  В ступній частині заняття дівчата дізналися про поняття аеробіка, правила  дихання під час занять, форму одягу та взуття.

Під час практичної частини заняття студенти ознайомилися з базовими кроками та рухами, новими термінами, вчилися координації рухів, правилам розминки, вчилися чути музику і виконувати прості рухи під музичний супровід, а також протягом всього заняття  тримати красиву поставу.

Під час виконання вправ на килимку в різних вихідних положеннях  студенти ознайомилися з методикою зміцнення м’язів черевного пресу, спини, сідниць, стегон, а також спец. вправи для талії. Спробували декілька варіантів вправ для зміцнення грудних м’язів та м’язів рук. В кінці заняття студенти виконували спеціальні класичні вправи ЛФК для хребта та на розвиток гнучкості, а також стретчинг. Після завершення кожного заняття, тривалістю 60 хв, студенти отримали поради від тренера про водний режим, правила раціонального харчування. Заняття викликали у студентів хвилю позитивних емоцій, пролетіли непомітно, в дружній атмосфері.

Шановні студенти! Ви можете зміцнювати своє здоров’я, удосконалювати набуті уміння та навички у спортивних секціях на вибір:

 

Корисні посилання