19 березня 2014 року у спортивному залі Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну протягом п’яти годин  тривали волейбольні баталії. На першість міста з волейболу між жіночими командами вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації зібралися п’ять збірних команд: технолого-економічного, педагогічного, медичного коледжу, вищого училища будівництва та сервісу, та коледжу сервісу та дизайну. Нашу команду представляла збірна команда,  до складу якої увійшли:

1. Андруховець Алла, група Дс-1.

2. Бойко  Вероніка, група К 4.

3. Булгакова Валентина, група К 9.

4. Загранична Тетяна, група Дс-1.

5. Кравчук Анастасія, група Т-1.

6. Мельниченко Анна, група Дс-1.

7. Новіцька Людмила, група П 16.

8. Поєхало Анастасія, група П 15.

9. Соляник Юлія, група С-3.

10. Шевчук Марина, група Дс-2.

11. Яценко Іванна, група С-3.

Ігри проводилися за коловою системою, тому командам прийшлося зіграти по чотири гри. Першу гру з медичним коледжем наші дівчата виграли. Непогано зіграли з лідером змагань технолого-економічним коледжем, поступилися команді училища будівництва та сервісу з рахунком 1:2. В останній грі з педагогічним коледжем, який мав вже дві перемоги, дівчата зібралися  і в напруженій боротьбі перемогли 2:1. Як приємно перемагати! Але за результатами забитих та пропущених очок команда коледжу посіла ІІІ місце, поступившись командам  технолого-економічного та педагогічного коледжів. Гра показала, що в коледжі склався дружній колектив команди, якій ще є над чим працювати, але у якої є бажання тренуватися та перемагати. Вітаємо команду та тренера Журавель Людмилу Олександрівну з перемогою!

Члени команди висунули три кандидатури і одностайно підтримали пропозицію розмістити на стенді «Кращі спортсмени коледжу» фото наступних спортсменок: Андруховець Алли, Заграничної Тетяни, Мельниченко Анни, група Дс-1.

{phocagallery view=category|categoryid=23|limitstart=0|limitcount=0}