Настільний теніс  — один з найпопулярніших видів спорту у світі знайшов прихильників і в стінах нашого навчального закладу.

Спортивно-масова комісія студентської ради разом з предметною комісією фізичного виховання за підтримки адміністрації коледжу 15.10.2014 року організували і провели змагання з настільного тенісу серед дівчат та юнаків коледжу. У змаганнях взяли участь кращі спортсмени – 10 дівчат та чотири юнаки, які протягом вересня-жовтня пройшли відбір в академічних групах.  

Учасників привітали заступник директора з ВР Дога Ірина Пантеліївна та керівник фізичного виховання, головний суддя змагань -  Журавель Людмила Олександрівна.

Підтримати спортсменів прийшли студенти та педагоги коледжу.

На початку змагань, незважаючи на хвилювання, учасники турніру спілкувалися зі своїми суперниками, ділилися досвідом та планували свої тактичні дії на наступні ігри. Змагання пройшли в дружній атмосфері. Судді: викладач фізичного виховання Криворот Наталя Юріївна, студентка групи Т-4 Войтановська Аліна, учень групи С 5-6 Демченко Владислав, учень групи К-4 Оленин Ігор, – були об’єктивними.

 В результаті тенісного марафону, що тривав близько трьох годин, отримано наступні результати:

Серед дівчат переможцями стали:

І місцеГирявець Ірина, студентка групи Д-2, призер міських змагань з настільного тенісу 2013 року;

ІІ місце    Руда  Тетяна, студентка групи К-12;

ІІІ місцеСрібна Олена, студентка групи М-1.

Серед юнаків І місце посів учень групи К- 4 Оленин Ігор.

 

Переможці та призери отримали дипломи та солодкі призи, що їх надала профспілкова організація коледжу на чолі з Дацькою Ларисою Романівною. Вітаємо переможців! Кращим спортсменкам тепер необхідно наполегливо тренуватися, щоб гідно захищати честь коледжу у міських змаганнях з настільного тенісу 2014 року. Бажаємо впевненості, успіхів та перемог!