Сьогодні, щоб бути адаптованими до життєвих труднощів, несподіваних ситуацій, молоді необхідно, як ніколи, набувати міцних знань, загартовуватися і морально, і фізично.

Долати труднощі студенти вчаться на уроках фізичного виховання, на заняттях спортивних секцій.

12 листопада 2014 року, напередодні Дня студента, в спортивній залі коледжу відбувся загальноколеджанський виховний спортивний захід  «Ігри патріотів» між командами відділень. До складу збірних команд увійшли студенти з різних груп, які пройшли ретельний відбір. Головною метою змагань було формування життєво-необхідних, професійно-прикладних умінь та навичок у студентів, виховання патріотизму, гордості за свій колектив, свою державу.

Організаційний комітет, до складу якого увійшли керівник фізичного виховання Журавель Л.О., викладачі фізичного виховання Кшановський С.Ф., Криворот Н.Ю, голова спортивно-масової комісії студради, студентка групи М-1 Срібна Олена, голови спортивно-масових комісій відділень, підібрали цікаві, водночас складні  завдання, потурбувалися про відповідний спортивний інвентар та обладнання.

Змагання почалися з параду учасників, представлення команд. З вітальним словом до присутніх звернулася Заслужений працівник Освіти України директор коледжу Степура А.О.

Команди взяли участь в шести естафетах: бігали у важких чоботах, пролазили по тунелю, показали свої уміння у володінні м’ячем. У дуже складному завданні «стрибки на одній нозі командою» довели, що вміють підпорядковувати свої інтереси колективу. У конкурсі «надай допомогу пораненому» дівчата справжніми бинтами бинтували «пораненого». Капітани команд взяли участь у конкурсі «Сортирування м’ячів». Можливо, не все вдалося студентам, бо завадило хвилювання, але учасники всіх команд  дуже старалися і боролися за перемогу до кінця.

 

У залі не було байдужих. Уболівальники активно оплесками і вигуками  підтримували учасників.

Студенти коледжу своїми діями довели, що вони сильні духом і сильні фізично. Але кожні змагання завершуються визначенням переможця. Голова журі, директор коледжу Степура А.О., підводячи  підсумок змагань, назвала переможця.

Цього разу перехідний кубок дістався збірній команді відділення інформаційно-комунікаційних технологій, ІІ місце посіла команда швейного відділення, ІІІ – перукарського. Дипломи та призи для нагородження надала первинна профспілкова організація коледжу на чолі з Дацькою Л.Р.

{phocagallery view=category|categoryid=31|limitstart=0|limitcount=0}