Волейбол –досить складний координований вид спорту,  який вимагає від спортсмена володіння багатьма технічними і тактичними прийомами. Це - командна гра, яка навчає дисципліні, сконцентрованості, організованості, відповідальності за свої дії, умінню працювати у команді, думати та миттєво приймати рішення.

Згідно річному плану роботи коледжу 26 березня 2015 року у спортивному залі відбулися традиційні змагання з волейболу серед збірних команд відділень. Ці змагання є підсумком проведення уроків з волейболу, під час яких викладачі фізичного виховання Криворот Н.Ю, Кшановський С.Ф. наполегливо навчали студентів передачам м’яча, різновидам подач, прийому з подачі, правилам гри. Більш складним елементам: нападаючому удару, блокуванню, тактиці гри -  студенти навчалися на заняттях спортивної секції з волейболу, тренером якої є керівник фізичного виховання Журавель Л.О.

До складу збірних команд відділень увійшли спортсменки, які на уроках фізичного виховання  умінням та навичкам з волейболу навчилися краще за інших студентів. Особливістю змагань стало те, що у кожній  команді було по декілька представників збірної команди коледжу з волейболу. Тому прогнозувати перемогу якійсь конкретно команді не брався ніхто. Три команди створили свято волейболу.  Дуже приємно було спостерігати за цікавою, злагодженою грою спортсменок. Нажаль, не все склалося у команді швейного відділення,  можливо тому, що була відсутня з поважних причин одна з основних гравців команди – Потіха Діана(гр. Т-2.) Команда посіла ІІІ місце. Впевнено і рівно зіграли дівчата перукарського відділення. Їм вдалося перемогли команду швейного відділення.  В напружній боротьбі,  вигравши одну партію у команди ІКТ,  поступилися їй з рахунком 2:1. В результаті -  почесне ІІ місце. Ну, а чемпіоном змагань другий рік поспіль стала дружна команда  відділення інформаційно-комунікаційних технологій, яка переграла всіх. Вітаємо спортсменок та представника команди Кшановського С.Ф.

Дипломи та солодкі призи всім учасницям люб’язно надав профспілковий комітет коледжу.

Капітан команди відділення ІКТ Шуляк Катерина  парад змагань з волейболу

ІКТ- переможці змагань з волейболу