Склад студентської ради

Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну

 

Голова студентської ради  та голова віддання ІКТ

 Пастух Олена, студентка групи Д-2

 

Голова студентської ради ШВ

Безпечна Валерія, студентка групи  М-3

  Голова студентської ради ПВ Михальченко Олена, студентка групи  Хм-2
  Секретар Лотицька Аліна, студентка групи Д-1

 

Голова редакційної комісії Гриценко Владислав студент групи Кс-1

 

Голова навчально-виборчої комісії Радзівіл Софія, студентка групи М-2

 

Голова спортивно-масової комісії Марченко Анна, студентка групи Д-2

 

Голова культурно-масової комісії Вовна Анастасія, студентка групи М-2
  Голова комісії соціального захисту та волонтерства Бушуєва  Крістіна, учениця групи К-9

 

Голова студентського профкому

Зубань Віолета, студентка групи М-1

 

Голова ради гуртожитку

Саєнко Анастасія, студентка групи Хм-1

  Голова ради бібліотеки

Сотніченко Анастасія, учениця групи К-14

 

Студентська рада

Студентські роки більшість людей вважає чи не найкращими роками у своєму житті, які запам’ятовуються назавжди. Це і записки на лекціях, і посиденьки на підвіконні або в затишній їдальні, це і студентська весна, і доленосні знайомства, це невимовна радість, коли виходиш із аудиторії й махаєш заліковкою та стрибаєш від щастя, що склав залік чи іспит.

Проте навчальна діяльність – це не тільки складання іспитів і заліків, це ще й той етап у житті свідомої людини, коли здійснюються найяскравіші відкриття, а бажання рухатися вперед – змушує досягати значних професійних успіхів. Ця прекрасна пора за всіх часів була і є символом молодості, веселощів і першого  кохання. Це поєднання юності й здоров'я, усвідомлення того, що всі шляхи на світі відкриті для рішучих і цілеспрямованих підкорювачів інтелектуальних висот. Саме цей період є найбільш важливим для пошуку себе, становлення особистості, для накопичення досвіду й знань, підвищення ерудиції, таланту, вивчення іноземних мов та творчої діяльності.

Саме за студентства кожен стає по‐справжньому дорослою людиною, яка самотужки приймає зважені й обгрунтовані рішення, вправно вирішує складні життєві проблеми. Але є й суто студентські, внутрішні проблеми навчального закладу, вирішити які можна тільки об’єднавши зусилля.          

А це і є студентське самоврядування, коли студенти спільно й ефективно вирішують поставлені завдання, вдало поєднують час навчання й розваг, адже разом цікавіше готуватись до сесії,  подорожувати, відвідувати театри, виставки, музеї, проводити наукові дослідження й відпочивати на канікулах.

Таке об’єднання навколо спільної мети функціонує  задля забезпечення виконання студентами своїх обов'язків, захисту їх прав, гармонійного професійного саморозвитку та формування навичок  майбутнього організатора, керівника, майстра виробничого навчання.  

Найвищим органом студентського самоврядування коледжу є конференція студентів – Студентська конференція.

Основними органами студентського самоврядування є: виборча комісія, студентська рада коледжу, старостат коледжу (відділень), студентський профспілковий комітет, студентська рада гуртожитків №1 та №2,  рада бібліотеки та студентські академічні групи.

Робочі органи студентського самоврядування включають: спортивно-масову комісію, культурно-масову, редакційну, навчально-виробничу та комісію соціального захисту й волонтерства.    

Студентське самоврядування коледжу всебічно залучає студентів та учнів до діяльності, що сприяє формуванню у молодого покоління активної життєвої позиції, участі в суспільно-виховному та дослідницько-науковому житті студентства на основі становлення й розвитку лідерських якостей та управлінських здібностей, що в майбутньому реалізовуватимуться через саморозвиток і ініціативність як під час навчання в коледжі, так і після його закінчення.