Все, що оточує людину, створено природою та самою людиною. Наша планета схожа на величезний музей вічності, головними експонатами якого є натхнення, ідея, неповторність, майстерність. Але кожна людина має свій маленький світ, який так хочеться перетворити на дивовижну казку, створюючи неповторний стиль в інтер’єрі, одязі, подарунках. А що може бути кращим, ніж створення казки навколо себе своїми руками. Правильно організоване рукоділля сприяє різнобічному розвитку учнів та студентів, виховує в них терпіння, наполегливість, посидючість, любов до художнього, народного та взагалі до всього прекрасного, прагнення до порядку. Всі ці якості будуть корисні в  житті.

Метою програми студії «Творчі ручки» є формування компетентностей особистості засобами сучасної техніки прикладного мистецтва.

Заняття студії проводить викладач Однорог Галина Володимирівна – учасниця та переможниця міських конкурсів та виставок «Квітни, моя Україно!», «Краса руками молодих».

Відвідавши заняття студії, ви навчитеся створювати красу своїми руками. Програма студії передбачає вивчення прикладного мистецтва у різних техніках: валяння, текстильна лялька, інтер’єрний декор, декупаж тканини, розпис тканини.

У роботі студії можуть брати участь студенти, учні та викладачі. Заняття проходять у кабінеті №3.