Театр мод "Діамодус"

В 1989 році розпочав свою творчу діяльність театр моди, першим керівником якого була Суровцева Н.А. В наступні роки керівниками гуртка були Писаренко Т.Є. (вистава «Попелюшка») та Єнжиєвська І.В. (вистава «Спляча красуня»). В період з 1994 по 2004 роки керівником театру була Читака Л.В. Саме під її керівництвом колектив здобув визнання на регіональному рівні а глядач побачив наступні вистави: «Зачароване королівство», «Лісова пісня», «Черевички», «Запорожець за Дунаєм», «Оптимістична трагедія», «Краса врятує світ», «Фауст», «Жінки в історії України», «Вечір у червоному».

В 1998 році Театру моди було присвоєно звання Народного самодіяльного колективу, який став ще однією візитною карткою Білоцерківського ПТУ №12.

16 травня 2003 року театр «Діамодус» зайняв 1 місце на І-му фестивалі дитячих та молодіжних театрів моди навчальних та позашкільних закладів Київської області з виставою «Жінки в історії України».

За період з 2005 по 2006 роки під керівництвом Друзь О.Г. були презентовані стилізовані колекції моделей одягу «Ретро», «Мілітарі» та «Віночок».

Завданням конструкторського бюро є пошук нових творчих ідей, відродження і розвиток індустрії моди із пропагандою прикладних мистецтв, виховання естетичного смаку у молоді та формування погляду на сучасну моду.

Творчий розвиток особистості учнів та студентів здійснюється через знайомство з традиційними народними ремеслами, зразками дизайнерських розробок. Учні та студенти працюють над ескізами моделей одягу, їх виготовлення, створення цілісного образу моделі: підбір аксесуарів, зачіски, макіяжу.

Простота, витонченість, виваженість та оригінальність у деталях є основою у програмі конструкторського бюро.

Студенти займаються створенням і виробництвом сучасних колекцій одягу та його демонстрацією. Чимало колекцій брали участь у конкурсах молодих дизайнерів. Також розробляється лінія повсякденного одягу.

Театр мод є однією з форм гармонійного розвитку учнів та студентів, що поєднує трудове та естетичне виховання. Сприяє формуванню творчої особистості, здатної до самореалізації та самовдосконалення.

Театр мод пропагує історію та культуру одягу, рекламує різні напрямки сучасної моди, розвиває відчуття стилю. Щороку відбувається театралізовані покази моделей одягу.

Кожне свято в коледжі відбувається із залученням Театр Моди та зачіски «Діамодус» – це справжня феєрія кольору, стилю, молодості та краси.

Двері Студентського Театру Моди «Діамодус» завжди відкриті для Вас!