Згідно з Положенням  про державний вищий навчальний заклад освіти, відповідно до Статуту Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну було створено циклову комісію дисциплін курсу загальноосвітньої підготовки, яка  розпочала свою роботу з 2011-2012 навчального року.

Циклова комісія працює над  методичною темою:

«Забезпечення високого рівня якості викладання загальноосвітніх предметів через підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників».

Зміст роботи ЦК визначено Положенням про циклову комісію Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну, планом роботи циклової комісії з урахуванням загальної методичної проблеми коледжу та конкретних завдань, що стоять перед закладом і здійснюється  за такими напрямками:

1. Розроблення та впровадження у навчальний процес заходів, спрямованих на забезпечення якісної підготовки фахівців і якісної організації навчального процесу.

2. Впровадження у практику роботи викладачів дисциплін курсу  загальноосвітньої підготовки інноваційних технологій.

3. Розроблення навчально-методичного портфоліо викладача.

4. Розгляд підготовлених викладачами навчальних посібників, навчально-методичної літератури, робочих навчальних програм дисциплін, матеріалів щодо контролю знань тощо. Складання на них рецензій.

5. Підготовка, розгляд та затвердження матеріалів семестрового та підсумкового контролю.

6. Ведення обліку та складання звіту про роботу циклової комісії в поточному навчальному році.

Для активізації роботи педагогів, зацікавлення у підготовці та проведенні засідань ЦК використовуються різні форми проведення засідань: методичний діалог, круглий стіл, науково-методичний семінар, ділова гра, педагогічний консиліум, методичний міст, презентація, методичний аукціон, інтелектуальна кав’ярня. 

Педагогами ЦК напрацьовано методичний матеріал, який сформовано у методичні комплекси з дисциплін.  Це – методичні та навчальні посібники, збірники практичних робіт, зошити для виконання лабораторно-практичних робіт, курси лекцій, розробки занять, термінологічні словники, комплекси мультимедійних та відеоматеріалів, фотоілюстративний матеріал тощо.

Викладачами ЦК проводиться робота щодо розвитку обдаровань студентської молоді. Так, згідно плану проводиться І етап (загальноколеджанський) Всеукраїнських олімпіад з навчальних дисциплін українська мова, математика та І етап Міжнародного конкурсу з української мови ім.  Петра Яцика, І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка.

Студенти беруть участь в обласних етапах олімпіад з математики, української мови, конкурсу ім. Петра Яцика, мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка, в обласних, міських конкурсах творчих робіт.

Циклова комісія продовжує роботу поетичної студії «Етюд» ( керівник – викладач Дубченко Л. Г.). З 2013-2014 н.р. розпочато роботу літературної вітальні «Натхнення» (керівник – завідувач бібліотеки Маловічко Л.М.) та екологічного товариства «Чисте довкілля» ( керівник – викладач Ткаченко Л. М.).

Кабінет – творча лабораторія викладача, у якій зосереджено матеріально-технічна, методична база навчальної дисципліни. Викладачі ЦК відповідають за матеріально-технічне, методичне забезпечення таких кабінетів: кабінет природничих та загальнотехнічних дисциплін,  кабінет української мови та документознавства, кабінет математики.

 

 Голова циклової комісії:

 Дубченко Л.Г.

Дубченко Людмила Григорівна

Працює в коледжі – з 2010 року.

Освіта – вища; Запорізький державний університет.

Викладає дисципліни: українська мова, українська та світова література.

Кваліфікаційна категорія – спеціаліст вищої категорії.

Педагогічні звання – викладач-методист.

 Особисті здобутки:

2013 рік - Подяка Департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації за підготовку переможця обласного етапу ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед студентської молоді.

Подяка ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Київської області за сприяння в підготовці до Всеукраїнської наради голів обласних методичних об’єднань викладачів філологічних дисциплін ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

Подяка Департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації за підготовку переможця обласного етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з української мови.

Поядка Інституту інноваійних технологій і змісту освіти за якісну підготовку учасника ІІІ (Всеукраїнського) етапу ІІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

2012 рік  – Диплом  Головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації за  друге місце в обласному етапі конкурсу «Кращий викладач української мови (за професійним спрямуванням).

2008 рік – Почесна грамота управління освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну роботу, високий професіоналізм, досягнуті успіхи у професійній діяльності.

2004 рік – Грамота відділу освіти Гуляйпільської районної державної адміністрації за підсумками атестації педагогічних працівників установ і закладів освіти району в 2003-2004 навчальному році.

2009 рік – Грамота відділу освіти Гуляйпільської районної державної адміністрації за добросовісну, сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та вагомий внесок у розбудову освітянської ниви району.

Методична проблема, над якою працює – Формування морально-етичних компетенцій  студентів на заняттях з української та світової  літератури.

 

 Склад циклової комісії дисциплін курсу загальноосвітньої підготовки:

 Копитько Н.Г.

Копитько Ніна Григорівна

Працює в коледжі – з 2005 року.

Освіта – вища; Черкаський державний педагогічний  інститут  імені 300-річчя возз’єднання України з Росією.

Викладає дисципліни: українська мова та література.

Кваліфікаційна категорія – спеціаліст вищої категорії.

Педагогічні звання – старший учитель.

Особисті здобутки:

1999 рік – Почесна грамота  Міністерства освіти і науки Автономної Республіки Крим за добросовісну  сумлінну працю,  досягнуті успіхи  у справі навчання та виховання молоді та вагомий внесок у розбудову освіти  Криму.

2013 – Подяка ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Київської області за сприяння в підготовці до Всеукраїнської наради голів обласних методичних об’єднань викладачів філологічних дисциплін ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

2001рік – Почесна грамота  Міністерства освіти і науки Україниза значний особистий внесок в розбудову національної освіти, впровадження сучасних методів навчання та виховання молоді.

2007 рік – Почесна грамота  Головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю на освітянській ниві, досягнуті успіхи у справі навчання та виховання молоді, впровадження в навчальний процес сучасних нових педагогічних технологій та з нагоди 50-річного ювілею.

1990 рік – Почесна грамота Джанкойського районного відділу народної освіти за високий професіоналізм, досягнуті успіхи у справі навчання та виховання молодого покоління.

Методична проблема, над якою працює – Формування життєвої  компетенції  студентів на заняттях з української літератури.

 Дятлова Н.В.

Дятлова Наталія Вікторівна

Працює в коледжі – з 2012 року.

Освіта – вища; Калінінградський державний університет.

Викладає дисципліни: математика.

Кваліфікаційна категорія – спеціаліст вищої категорії.

Особисті здобутки:

2004 рік  – І місце у Всеукраїнському конкурсі на створення навчального посібника з дисципліни «Інформаційні системи в комерційній діяльності».

Методична проблема, над якою працює –  Форми і методи активізації навчально-пізнавальної діяльності студентів на уроках математики, формування навичок самостійного здобуття знань.

 Лепеха Л.М.

Лепеха Леся Михайлівна

Працює в коледжі – з 2009 року.

Освіта – вища;Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут».

Викладає дисципліни: фізика, астрономія.

Кваліфікаційна категорія – спеціаліст ІІ категорії.

Методична проблема, над якою працює –  Підвищення ефективності навчальної діяльності студентів на заняттях з фізики через впровадження інформаційно-комунікаційних технологій.

 Звір Г.В.

Звір Галина Василівна

Працює в коледжі – з 2013 року.

Освіта – вища; Київський  державний педагогічний інститут ім.О. М. Горького.

Викладає дисципліни: географія, біологія, екологія.

Кваліфікаційна категорія – спеціаліст вищої категорії.

Педагогічні звання – старший учитель.

Особисті здобутки:

 2001 рік – Грамота управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації за творчу педагогічну діяльність, спрямовану на підвищення ефективності навчально-виховного процесу.

2007 рік – Грамота управління освіти і науки Білоцерківської міської ради за багаторічну творчу педагогічну діяльність, спрямовану на реалізацію завдань сучасної освіти, та у зв’язку з відзначенням Дня працівників освіти.

2002 рік – Почесна грамота виконавчого комітету Білоцерківської міської ради за щедрість душі, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників освіти.

1990 рік – Почесна грамота Білоцерківського міського відділу освіти за успішну роботу у справі навчання і виховання підростаючого покоління.

2005 рік – Грамота Білоцерківського міського відділу освіти за плідну роботу з національного виховання учнівської молоді, залучення її до природоохоронної роботи.

Методична проблема, над якою працює –  Стимулювання активної навчальної діяльності студентів через упровадження інтерактивних технологій навчання.

Маловічко Любов Михайлівна

Освіта – вища, в 1982 році закінчила Уманський державний педагогічний інститут ім. П.Тичини, за спеціальністю — вчитель початкових класів.

Обіймає посаду – завідувач бібліотеки.

Сфера наукових інтересів: Новітні інформаційні технології та бібліотека.

Методична проблема, над якою працює –  Формування інформаційної культури користувачів бібліотеки коледжу.

Особисті здобутки:

 2001 рік – Почесна грамота Київської обласної ради за вагомий особистий внесок у розвиток освіти області, багаторічну сумлінну працю, високий професіаналізм та з нагоди Дня працівників освіти.

Е-mail: lmalovichko@meta.ua

 

 

 Позапредментна діяльність