Логотип швейного відділення 

 здійснює підготовку за:

освітньо-кваліфікаційним рівнем 

 молодшого спеціаліста

Спеціальність  182 Технології легкої промисловості, спеціалізація "Моделювання та конструювання промислових виробів"

Спеціальність  5.05160201 Швейне виробництво

  • на основі 11 класів – 3 роки навчання
  • на основі 9 класів – 4 роки навчання 

 освітньо-кваліфікаційним рівнем

кваліфікованого робітника

Професія   7435 Закрійник

Професія   7433 Кравець

  • на основі 11 класів – 1 рік навчання
  • на основі 9 класів – 3 роки навчання 

Запрошуємо здобути освіту та отримати

диплом державного зразка

 Курсова підготовка

на госпрозрахунковій основі: 

  • Закрійник (термін навчання 4 місяці);
  • Кравець (термін навчання 4 місяці)

По закінченню курсів видається свідоцтво державного зразка

Навчальний заклад співпрацює з ВНЗ ІІІ, ІV  рівнів акредитації, тому є можливість отримати повну вищу освіту на пільгових умовах. 

 Протягом 50-ти років існування навчального закладу, незмінною залишається підготовка фахівців для підприємств швейної галузі з професії “Кравець” та “Закрійник”. На сьогодні швейне відділення є найбільшим в коледжі. У 2003 році розпочалася підготовка студентів за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст за спеціальністю “Моделювання та конструювання виробів народного вжитку”. У 2005 році була ліцензована спеціальність “Швейне виробництво”.

На відділенні навчається 350 студентів; серед них за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст – 220 студентів, за освітньо-кваліфікаційним рівнем кваліфікований робітник – 130 студентів. Щорічно відділення випускає близько 150 висококваліфікованих спеціалістів, що стають працівниками провідних підприємств швейної галузі.

Спеціальну професійну підготовку студентів здіснює кваліфікований викладацький склад циклової комісії напряму “Легка промисловість”, до складу якої входять справжні фахівці та віддані своїй справі педагоги.

Формування та зростання професійної майстерності здійснюються з використанням новітніх педагогічних технологій, мультимедійного обладнання, а також комп’ютеризованих систем навчання, зокрема, сучасних систем автоматизованого проектування одягу “Конструктор” та “Технолог”.Практична підготовка проходить у сучасних швейних лабораторіях, оснащених новітнім обладнанням фірм “Siruba” та “Typical”.

 

Студенти нашого відділення стають переможцями Всеукраїнських конкурсів професійної майстерності. Їх колекції одягу отримують високі оцінки фахівців. Так, в в творчій лабораторії за останні роки створено понад 15 колекцій одягу, які здобули нагороди на міських та Всеукраїнських конкурсах. За останні роки ми досягли таких успіхів:

- ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності з професії «Кравець», 2004 р., м. Івано-Франківськ;

- ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі моделей одягу «Феєрія краси – 2006», м.Київ;

- ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі моделей одягу «Феєрія краси – 2008», м.Тернопіль;

- Імісце на міському конкурсі «Кращий студент року м. Біла Церква», 2008 р.;

- ІІІ місце на міському конкурсі «Краса руками молодих»,2009 р;

- ІІ місце на Міжнародному фестивалі дизайну та реклами «Молоді дизайнери назустріч Евро-2012», м.Київ, 2009 р.

- І місце у номінації конкурс колекцій СПНЗ (Колекція Формула-1) в IІІ Всеукраїнському фестивалі дизайну та реклами «Назустріч Євро-2012″.

- І місце у номінації конкурс колекцій СПНЗ (Колекція Беатріче) в IІІ Всеукраїнському фестивалі дизайну та реклами «Назустріч Євро-2012″.

-  ІІ місце у номінації Крила натхнення (колекція Формула-1) в Міжнародному конкурсі моделей одягу «Калинове намисто-2011».

 

-  ІІІ місце у номінації Музика неповторності (колекція It’s fashion colour) в Міжнародному конкурсі моделей одягу «Калинове намисто-2011».

 

-  ІІІ місце у номінації В дусі з часом (колекція Late) в Міжнародному конкурсі моделей одягу «Калинове намисто-2013».

-  учасники півфіналу колекція Late в Міжнародному конкурсі молодих модельєрів-дизайнерів «Печерські каштани - 2013».

-Гран-прі колекція Соломія в Обласному фестивалі театрів моди «Феєрія моди – 2014» 

 

- ІІІ місце у номінації "Конкурс ескізних проектів" IV-го Фестивалю дизайну і реклами "Pro-Art Design - 2013" (Волинець Євгенія та Сломчинська Анастасія, студенти групи М-3, проект "Лате").

 - ІІ місце у номінації Фольк (колекція Калиновий цвіт) в XXIII Всеукраїнському конкурсі дизайнерів одягу «Барви Поділля-2015».

- ІІІ місце у номінації Власний погляд (колекція Beyond) в XXIII Всеукраїнському конкурсі дизайнерів одягу «Барви Поділля-2015».

- І місце у номінації «От кутюр» (Пугач Валерія учениця групи З 15-16) в конкурсі молодих дизайнерів одягу «ESTEL Style - 2015».

 

- ІІ місце у номінації «Національний фольклор» (Ковальська Єлизавета студентка групи М-3) в конкурсі молодих дизайнерів одягу «ESTEL Style - 2015».

- ІІ місце у номінації «Відверта спокуса» (колекція Beauty green) в Міжрегіональному конкурсі «Калинове намисто – 2016»

 

- ІІ місце посів Театр моди та зачіски «ДІАМОДУС» в Обласному фестивалі театрів моди «Феєрія моди - 2016». Відзнаку «Краща модель» /старша вікова категорія/ отримала Кисла Марина – студентка групи ХМ-1

 

 - лауреати у номінації «Сучасні колекції жіночого одягу. Вечірній одяг» в конкурсі «Нелегкий ПРОРИВ Легкої промисловості» - 2016р.

 

- лауреати Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine»  - 2016р. Визнання майстерності Стадник Ксенії студентки групи М-3 в компетенції технологія моди за оригінальність творчого задуму декору.