Знай наших!

27 березня у Київському обласному академічному музично-драматичному театрі імені П.К. Саксаганського відбувся обласний конкурс виконавців сучасної пісні «Калиновий дзвін-2017». Дівчата театру моди та зачіски «Діамодус» зі своїми  колекціями  були запрошені в якості гостей.

Організаторами конкурсу виступили Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та Комунальний заклад Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

Креативом, творчою думкою надихнули всіх глядачів конкурсу студенти театру, продемонструвавши нові  колекції «Калиновий цвіт», «Наречена Дракули» та «Весняний бум», а довершений образ дівчатам до їх чарівних суконь допомогли створити студенти перукарського відділення.

Студенти переконалися в тому, що теоретичні та практичні навички, отримані під час навчання  в коледжі, дадуть їм можливість не тільки професійно зростати, а бути всебічно розвиненими людьми.

Американський письменник Норман Вінсент Піл І казав: «Вірте в себе! Вірте в свої здібності! І ви зможете бути успішними  і  щасливими».