Зустріч з Оленою Мартузаєвою

Циклова комісія дисциплін курсу загальноосвітньої підготовки розпочала Дні науки і творчості. Третього квітня 2017 року  в літературній вітальні «Натхнення» (керівник Маловічко Л.М.)  відбулася творча зустріч учнів та студентів коледжу з поетесою-краянкою Оленою Мартузаєвою. 

Слухаючи розповідь та вірші Олени Михайлівни, присутні відразу відчули, що  перед ними унікальна, талановита людина. Її  вірші пронизані тремтливою тугою і ніжністю, любов`ю і переживаннями.  У них вдало переплітається радість і смуток, сміх і сльози, вікова мудрість і банальність людських взаємин. У віршах Олени Мартузаєвої можна знайти відповідь на те, як потрібно ставитися до життя і як сильно його треба любити, щоб воно полюбило  у відповідь!

Атмосфера зустрічі була доброзичливою та позитивною. Присутні  слухали поетесу з цікавістю та захопленням, не обминаючи можливості задавати   численні запитання. Студенти Бабич О.  та  Засуха О. (гр. Д-3)  прочитали вірші поетеси. У ході зустрічі присутні ставили велику кількість запитань, на які Олена Михайлівна    залюбки давала  відповіді.

Сподіваємось, що ця зустріч  залишила в серцях молодого покоління тепло і радість від спілкування, бажання прочитати ще більше творів сучасної української літератури.

На завершення всім бажаючим Олена Михайлівна подарувала свої збірки віршів, а  присутні щиро подякували письменниці за теплу розмову   і висловили сподівання на наступні зустрічі.