Війна. Просто слово. П'ять літер. Але скільки асоціацій пробуджує в нас воно! Біль, героїзм, патріотизм, туга за близькими людьми, ненависть та любов...

Війна 1941 року увірвалася в юність наших дідів і прадідів, мов чорний смерч. Підпалила квітучу землю, затьмарила міста і села. Вона розбила сім'ї, розділила закоханих, забрала синів у матерів.

Сучасні молоді люди не знають і не хочуть війни. Але ж її не хотіли і ті, хто гинув, не думаючи про смерть, не вірячи в те, що не побачать більше ні сонця, ні трави, ні рідних і близьких, ні своїх дітей. Чим далі від нас війна, тим більше усвідомлюємо ми велич народного подвигу, а найбільше – ціну перемоги.

Подвиг наших дідів та прадідів, які відстояли свободу та мир, - безсмертний!

Напередодні Дня Перемоги  у Білоцерківському коледжі сервісу та дизайну була проведена низка заходів, присвячених Великій Перемозі над фашизмом.

7 травня 2014 року студенти коледжу привітали учасників Великої Вітчизняної війни, які в минулому були працівниками нашого коледжу: Ведернікова В’ячеслава Андрійовича, Верещагіну Таїсію Іванівну та Кебкало Світлану Мойсеївну. Ветерани звернулися зі словами  вдячності молодому поколінню за збереження пам’яті та поділилися спогадами про страшні часи, які довелося їм пережити.

До дня Великої  Перемоги у бібліотеці коледжу відкрилася книжкова виставка «Пам’ятаймо минуле заради майбутнього» та виставка репродукцій картин художників радянського періоду «Честь і слава солдатам Перемоги».

 

У книгах і картинах збережена пам'ять  про всіх, хто загинув за мир і свободу, безмежна шана і вдячність усім живим свідкам тих буремних і славних подій, розповідається про безсмертний подвиг героїв, які полягли в боях за свободу і незалежність  нашої Батьківщини. Пам'ять, яка нам, їх нащадкам, додасть сил у боротьбі за мир, за людське благополуччя, за розквіт демократичного суспільства на українській землі.

Також 7 травня 2014 року відкрилася виставка-конкурс колажу «Твій подвиг назавжди у серці, солдате!», в якій взяли участь студенти та учні коледжу і представили творчі роботи, де відобразили події 1941 – 1945 років.

Згадати тих, хто пройшов крізь пекло війни, кому вдалося вижити та відбудувати розгромлені міста та села, тих, хто з думкою про своїх дітей, дружин та матерів поліг у бою, зібралися студенти, учні та педагоги Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну.

8 травня в актовій залі студентами та учнями швейного відділення був проведений урочистий захід, присвячений Дню Перемоги. Захід пройшов в атмосфері патріотизму, студенти та учні пройнялися духом гордості за старше покоління, відчуттям відповідальності за майбутнє України, особливо в такий нелегкий для нашої держави час.

Після урочистого вшанування подвигу героїв відбулося традиційне покладання квітів до Вічного вогню. В рамках проведення заходу студенти та учні  разом з Народним ансамблем барабанщиць коледжу вшанували пам’ять воїнів-визволителів, які 69 років тому звільнили від фашистських окупантів територію нашої держави.

Сьогодні ми маємо поважати минуле, знайти своє гідне місце у житті та зробити внесок в майбутнє  країни та кожного з нас.

Нелегка доля судилася Україні і в минулому, і в сучасному.

Знову тевтони ХХІ століття  гострять свої підступні мечі для бою. Та дух козацький в українцях – незнищенний! За єдину державу воювали наші пращури. Ми вистоїмо, переборемо всі труднощі. І Україна буде єдиною – від донецьких степів до сивих Карпат, від поліських пралісів до хвиль Чорного моря.

Доля України – в наших руках!!!

{phocagallery view=category|categoryid=26|limitstart=0|limitcount=0}