Доброю традицією у нашому коледжі стало розпочинати навчальний рік Днем здоров’я, який сприяє згуртуванню студентських колективів, прищеплює навички здорового способу життя та дає змогу в кожній групі виявити спортсменів.

Організація та проведення Дня здоров’я стало можливим за підтримки Заслуженого працівника освіти України директора Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну Степури А.О.

Цього року  День здоров’я розпочався з внесення Державного прапора України, під час якого всі присутні виконали Державний гімн.

Оскільки одним із найсуттєвіших показників моральності людини є любов до Батьківщини та відданість своєму народу, то презентації всіх  груп об’єднала патріотична тематика.

Вишиванки, якими не можна було намилуватися, камуфляжні форми, які викликають повагу та надихають на мужність, жовто-блакитні футболки та прапори, які викликають гордість за Батьківщину та піднесення морального духу – все це було притаманне нашим учням та студентам, які також не залишаються байдужими до того, що відбувається в країні.

 

«Слава Україні!!!» – а у відповідь: «Героям Слава!!!» – було чутно під час презентації від кожної з команд.

Патріотичний дух та незламна віра в перемогу впродовж дня супроводжувала всіх учасників на кожному етапі спортивних змагань.

Було також знято та записано декілька відео у підтримку наших бійців, наших воїнів, які зараз перебувають на сході та захищають нас від ворога, щоб підтримати їхній бойовий дух та стійкість.

І хоч ми зараз далеко від них, але думками та вірою у краще ми завжди з ними, завжди будемо підтримувати наших солдатів, які віддають за нас своє життя, які щодня і щоночі виборюють мирне небо над головою для кожного з нас та борються за щасливе майбутнє своїх дітей.