Основною метою діяльності практичного психолога є не тільки психологічний супровід дитини, а й просвітницька робота з педагогічним колективом для налагодження широкої конструктивної співпраці у педагогічному колективі та  отримання викладачами знань з психології. Найефективнішими формами роботи є індивідуальні консультації (у разі запиту з боку самого педагога), а також прове­дення семінарів-практикумів.

Один з таких семінарів пройшов  31 жовтня 2012 року. Тематика даної зустрічі «Технології розвитку комунікативних  якостей педагога» була доцільною та актуальною. Адже сьогодні педагоги, завдяки новим вимогам до атестації мають необхідність частіше виступати перед аудиторією. Для багатьох це досить складне завдання. Потрібно подумати не лише над тим, що сказати, але і як сказати.

Як домогтися того, щоб виступ був цікавим і переконливим теоретичними основами психології та практичними технологіями вчила  психолог коледжу Мимренко Олена Сергіївна. Викладачі з задоволенням приймали учать у вправах та обговорювали проблемні питання.

Цей семінар став  продовженням відкритих в минулому навчальному році тем «Як стати впевненим та почати радіти життю» та «Вплив комунікативних якостей педагога на ефективність навчальної діяльності».