Одним з важливих напрямків у роботі соціального педагога є популяризація здорового способу життя, формування у молоді здоров’язберігаючої поведінки, відповідального ставлення до репродуктивного здоров’я та планування сім’ї. Саме тому, соціальним педагогом постійно впроваджуються різні профілактичні заходи як для студентів так і педагогів.

З цією метою соціальним педагогом Мимренко Оленою Сергіївною в рамках систематичної взаємодії було організовано зустріч з тренером за міжнародною програмою «Здоров’я жінок України», що впроваджується Інститутом досліджень і тренінгів імені Джона Сноу в партнерстві з Фондом «Здоров’я жінки та планування сім’ї», що працює в сфері планування сім’ї та репродуктивного здоров’я та є членом Міжнародної федерації планування сім’ї. Мета програми – сприяти збереженню репродуктивного здоров’я жінок та пар України шляхом покращення використання сучасних та ефективних методів контрацепції як альтернативи незапланованій вагітності та абортам.

Ця проблема є дуже актуальною для сучасних учнів та студентів , тому, педагоги обов’язково мають знати як навчити їх бути здоровими, як розмовляти зі студентами про сексуальне здоров’я, як відповідати на запитання, які проводити інтерактивні вправи.

22 квітня запрошений тренер Щеглюк Тетяна Володимирівна провела для педагогів профілактичний тренінг, під час якого присутні мали змогу ознайомитися з цікавими невідомими фактами з даної проблеми та визначити основні моделі поведінки підлітків у випадках ранньої сексуальної поведінки. Відвідали тренінг викладачі Здоровик А.В., Романюк Т.І. та майстри виробничого навчання Кулігіна Т.Б., Кухарська В.І., Музика В.М., Комарова О.А. Учасники ознайомилися з основними поняттями про здоров’я, принципами відповідального ставлення до зміцнення та збереження репродуктивного здоров’я. довідалися про сучасні методи проведення інформаційно-освітньої роботи з популяризації здорового способу життя серед молоді.