Дисциплін курсу загальноосвітньої підготовки

Згідно з Положенням про державний вищий навчальний заклад освіти, відповідно до Статуту Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну було створено циклову комісію дисциплін курсу загальноосвітньої підготовки, яка розпочала свою роботу з 2011-2012 навчального року.

Циклова комісія працює над методичною темою:

«Забезпечення високого рівня якості викладання загальноосвітніх предметів через підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників».

Зміст роботи ЦК визначено Положенням про циклову комісію Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну, планом роботи циклової комісії з урахуванням загальної методичної проблеми коледжу та конкретних завдань, що стоять перед закладом і здійснюється за такими напрямками:

 • розроблення та впровадження у навчальний процес заходів, спрямованих на забезпечення якісної підготовки фахівців і якісної організації навчального процесу;
 • впровадження у практику роботи викладачів дисциплін курсу загальноосвітньої підготовки інноваційних технологій;
 • розроблення навчально-методичного портфоліо викладача;
 • розгляд підготовлених викладачами навчальних посібників, навчально-методичної літератури, робочих навчальних програм дисциплін, матеріалів щодо контролю знань тощо. Складання на них рецензій;
 • підготовка, розгляд та затвердження матеріалів семестрового та підсумкового контролю;
 • ведення обліку та складання звіту про роботу циклової комісії в поточному навчальному році.

Для активізації роботи педагогів, зацікавлення у підготовці та проведенні засідань ЦК використовуються різні форми проведення засідань: методичний діалог, круглий стіл, науково-методичний семінар, ділова гра, педагогічний консиліум, методичний міст, презентація, методичний аукціон, інтелектуальна кав’ярня.

Педагогами ЦК напрацьовано методичний матеріал, який сформовано у методичні комплекси з дисциплін. Це – методичні та навчальні посібники, збірники практичних робіт, зошити для виконання лабораторно-практичних робіт, курси лекцій, розробки занять, термінологічні словники, комплекси мультимедійних та відеоматеріалів, фотоілюстративний матеріал тощо.

Викладачами ЦК проводиться робота щодо розвитку обдаровань студентської молоді. Так, згідно плану проводиться І етап (загальноколеджанський) Всеукраїнських олімпіад з навчальних дисциплін українська мова, математика та І етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика, І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка.

Студенти беруть участь в обласних етапах олімпіад з математики, української мови, конкурсу ім. Петра Яцика, мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка, в обласних, міських конкурсах творчих робіт.

Циклова комісія продовжує роботу поетичної студії «Етюд» ( керівник —  викладач Дубченко Л. Г.). З 2013-2014 н.р. розпочато роботу літературної вітальні «Натхнення» (керівник —  завідувач бібліотеки Маловічко Л.М.).

Кабінет – творча лабораторія викладача, у якій зосереджено матеріально-технічна, методична база навчальної дисципліни. Викладачі ЦК відповідають за матеріально-технічне, методичне забезпечення таких кабінетів: кабінет природничих та загальнотехнічних дисциплін, кабінет української мови та документознавства, кабінет математики.

 Голова циклової комісії:

 

Дубченко Людмила Григорівна

Працює в коледжіз 2010 року.

Освітавища; Запорізький державний університет.

Кваліфікаційна категоріяспеціаліст вищої категорії.

Педагогічні звання —  викладач-методист.

Особисті здобутки:

 • 2013 рік — Подяка Департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації за підготовку переможця обласного етапу ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед студентської молоді.
 • Подяка ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Київської області за сприяння в підготовці до Всеукраїнської наради голів обласних методичних об’єднань викладачів філологічних дисциплін ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.
 • Подяка Департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації за підготовку переможця обласного етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з української мови.
 • Подяка Інституту інноваційних технологій і змісту освіти за якісну підготовку учасника ІІІ (Всеукраїнського) етапу ІІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.
 • 2012 рік — Диплом Головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації за друге місце в обласному етапі конкурсу «Кращий викладач української мови (за професійним спрямуванням).
 • 2008 рік — Почесна грамота управління освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну роботу, високий професіоналізм, досягнуті успіхи у професійній діяльності.
 • 2004 рік — Грамота відділу освіти Гуляйпільської районної державної адміністрації за підсумками атестації педагогічних працівників установ і закладів освіти району в 2003-2004 навчальному році.
 • 2009 рік — Грамота відділу освіти Гуляйпільської районної державної адміністрації за добросовісну, сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та вагомий внесок у розбудову освітянської ниви району.

Викладає дисципліни: українська мова, українська та світова література.

Склад циклової комісії:

 

Копитько Ніна Григорівна

Працює в коледжі —  з 2005 року.

Освіта —  вища; Черкаський державний педагогічний інститут імені 300-річчя возз’єднання України з Росією.

Кваліфікаційна категорія —  спеціаліст вищої категорії.

Педагогічні звання —  старший учитель.

Особисті здобутки:

 • 1999 рік —  Почесна грамота Міністерства освіти і науки Автономної Республіки Крим за добросовісну сумлінну працю, досягнуті успіхи у справі навчання та виховання молоді та вагомий внесок у розбудову освіти Криму.
 • 2013 —  Подяка ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Київської області за сприяння в підготовці до Всеукраїнської наради голів обласних методичних об’єднань викладачів філологічних дисциплін ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.
 • 2001рік —  Почесна грамота Міністерства освіти і науки Україниза значний особистий внесок в розбудову національної освіти, впровадження сучасних методів навчання та виховання молоді.
 • 2007 рік —  Почесна грамота Головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю на освітянській ниві, досягнуті успіхи у справі навчання та виховання молоді, впровадження в навчальний процес сучасних нових педагогічних технологій та з нагоди 50-річного ювілею.
 • 1990 рік —  Почесна грамота Джанкойського районного відділу народної освіти за високий професіоналізм, досягнуті успіхи у справі навчання та виховання молодого покоління.

Викладає дисципліни: українська мова та література.

 

Дятлова Наталія Вікторівна

Працює в коледжі —  з 2012 року.

Освіта —  вища; Калінінградський державний університет.

Кваліфікаційна категорія —  спеціаліст вищої категорії.

Особисті здобутки:

 • 2004 рік —  І місце у Всеукраїнському конкурсі на створення навчального посібника з дисципліни «Інформаційні системи в комерційній діяльності».

Викладає дисципліни: математика.

 

Лепеха Леся Михайлівна

Працює в коледжі —  з 2009 року.

Освіта —  вища;Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут».

Кваліфікаційна категорія —  спеціаліст ІІ категорії.

Викладає дисципліни: фізика, астрономія.

 

Маловічко Любов Михайлівна

Освіта —  вища, в 1982 році закінчила Уманський державний педагогічний інститут ім. П.Тичини, за спеціальністю — вчитель початкових класів.

Обіймає посаду —  завідувач бібліотеки.

Особисті здобутки:

 • 2001 рік —  Почесна грамота Київської обласної ради за вагомий особистий внесок у розвиток освіти області, багаторічну сумлінну працю, високий професіаналізм та з нагоди Дня працівників освіти.

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Чернишова Тамара Іванівна

Працює в коледжі — з 2015 року.

Освітавища; Ворошиловградський державний педагогічний інститут імені Т. Г. Шевченка

Кваліфікаційна категоріяспеціаліст вищої категорії.

Педагогічні званнястарший учитель.

Особисті здобутки:

 • 1989 рік — Почесна грамота Єнакієвського управління освіти за добросовісну сумлінну працю
 • 1996 рік — Почесна грамота Міністерства освіти України за успіхи досягнуті в справі навчання і виховання підростаючого покоління.
 • 1998 рік — Подяка Єнакієвського управління освіти за підготовку міського конкурсу художньої самодіяльності.
 • 2014 рік — Подяка від Творчого об’єднання «Соняшник» за високоефективну організацію та проведення у місті Міжнародної природознавчої гри «Геліантус»

Викладає дисципліни: географія, біологія.

 

Янковська Леся Миколаївна

Освітавища, в 2003 році закінчила Білоцерківське педагогічне училище,за спеціальністю вчитель початкових класів та англійської мови; в 2007 році — Київський національний лінгвістичний університет, спеціальність - "Мова та література (англійська)", кваліфікація - філолог, викладач англійської мови та зарубіжної літератури.

Обіймає посадувикладач іноземної мови.

Викладає дисципліни: іноземна мова (за професійним спрямуванням), іноземна мова, ділова іноземна мова.

 

Табурчак Тетяна Віталіївна

Освіта —  вища; Переяслав – Хмельницький філіал Київського державного педагогічного інституту ім. М. П. Драгоманова («Педагогіка і методика початкового навчання»), Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова  («Математика»), м. Київ.

Кваліфікаційна категорія —  спеціаліст вищої категорії.

Педагогічні звання —  старший учитель.

Грамоти, нагороди:

2002 рік —  Грамота управління освіти і науки Київської обласної державної  адміністрації за сумлінну творчу працю в справі навчання і виховання підростаючого покоління.

Викладає дисципліни: математика.

Тема самоосвіти:

«Організація навчально-виховного процесу на засадах особистісно орієнтованого, компетентнісного та діяльнісного підходів».

 

 

Романюк Таїсія Іванівна

Освіта — вища, в 1990 році закінчила Білоцерківське педагогічне училище, в 1996 році  Переяслав-Хмельницький педагогічний інститут ім. Григорія Сковороди, спеціальність  вчитель початкових класів; в 2005 році –Київський національний економічний університет, кваліфікація – магістр з економіки підприємства.

Має педагогічну кваліфікацію — викладач вищої категорії, старший викладач.

Обіймає посаду — викладач економічних дисциплін; голова циклової комісії суспільно-гуманітарних та економічних дисциплін.

Викладає наступні предмети та дисципліни: економічна теорія; основи підприємницької діяльності, менеджменту та маркетингу; економіка, планування та організація діяльності підприємства; економіка та організація діяльності; основи галузевої економіки та підприємництва; основи підприємницького успіху.

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Пренковська Валентина Олександрівна

Освіта — вища, 1993 році закінчила Київський державний педагогічний інститут ім. М.П.Драгоманова, спеціальність «Історія», кваліфікація «Вчитель історії».

Має педагогічну кваліфікацію — викладач вищої категорії.

Обіймає посаду — викладач суспільно-гуманітарних дисциплін.

Викладає наступні дисципліни: Історія України, Всесвітня історія.

E-mail: valentynaprenkovska@gmail.com