Х Фестиваль молодих дизайнерів

Участь у фестивалі, що проходив у КНУКіМ – це унікальна можливість для майбутніх майстрів-початківців проявити свою креативність та талант, розвиватися та досягати більшого. Це яскраве, незабутнє видовище модних образів, створених руками молодих і креативних майстрів, що починають свій професійний шлях у перукарському мистецтві.

Молодіжний фестиваль мод «Весняна акварель»

18 травня 2018 року відбувся VІІ обласний молодіжний фестиваль моди  «Весняна акварель» у місті Дніпро.

Учасники з Дніпра, Кривого Рогу, Нікополя, Хмельницького, Білої Церкви,  Богуслава, Києва та Харкова та інші представили понад 30 колекцій в чотирьох номінаціях: «Магія моди», «Casual», «Етностиль», «Новий творчий образ».

Вирване з корінням дерево киримли…

(виховний захід, присвячений 74-й річниці депортації кримських татар)

22 травня 2018 року в актовій залі коледжу студенти групи Д-3 під керівництвом класного керівника Кулик К.А. провели виховний захід, присвячений 74-й річниці депортації кримських татар «Вирване з корінням дерево киримли…».

Вітаємо фіналістів індивідуального заочного конкурсу ерудитів – 2018!

Завершився індивідуальний заочний конкурс ерудитів, що проводився методистом ЦТДЮ «Соняшник» Михайлом Обухівським, за підтримки народного депутата України Хвичі Мепарішвілі.

Понад 60 учасників – студентів закладів вищої освіти та учнів закладів загальної середньої освіти – наполегливо упродовж року відшукували відповіді на цікаві та складні запитання заочного конкурсу ерудитів (всього було запропоновано 85 запитань).

Захист курсового проекту

Змінити себе, навколишній світ можуть студенти  ІІ курсу спеціальності «Дизайн, Перукарське мистецтво та декоративна косметика». Рівень своєї професійної майстерності, творчого бачення  вони вдало продемонстрували 15-16 травня під час захисту курсового проекту з дисципліни «Декоративна косметика та грим». Вміння моделювати зовнішність, додавати родзинку, використовуючи  здобуті уміння з візажної справи, та політ творчої фантазії дали можливість створити  казкові, видовищні та театралізовані образи, а також перетворити  непомітну дівчину в жінку вамп.