2702.jpg

Краса руками молодих

19 березня 2018 року в приміщені Білоцерківського краєзнавчого музею відбулось урочисте відкриття 25 міської виставки-конкурсу робіт молодих майстрів традиційного декоративно-вжиткового мистецтва та народних промислів «Краса руками молодих».

У цьогорічній виставці взяли участь близько 170 юних творців, було представлено 268 експонатів, виконаних у різних техніках.

Майстер - клас на тему: «Експрес – дизайн пакувальної продукції»

20 березня 2018 року  на відділенні ІКТ   для  учнів  9-х класів Білоцерківського міжшкільного навчально-виробничого комбінату за участі учнів групи ОП 1-2 під керівництвом Володько М.Ю.  було проведено майстер–клас по створенню експрес-дизайну пакувальної продукції  засобами  AdobePhotoshop.

Метою даного заходу було ознайомити учнів із структурою та навчально–методичною базою Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну, а також методами створення пакувальною продукції і зацікавити їх розпочати навчання за ОКР молодшого спеціаліста спеціальністю Комп’ютерна обробка текстової, графічної та образної інформації.

Майбутні діловоди навчаються в сучасних виробничих умовах

15 березня студенти групи Д-2 під керівництвом викладачів Петрушак О. М. та Кулик К. А. відвідали лекторій-практикум  на тему: «Принцип роботи Єдиної інформаційно-аналітичної системи служби зайнятості України».

Провідний фахівець з питань зайнятості відділу працевлаштування населення  Дикун Наталя Дмитрівна детально розповіла про особливості технології, за якою функціонує база даних Єдиної інформаційно-аналітичної системи служби зайнятості України,

Вітаємо!

16 березня у Білій Церкві відбулися урочистості з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, який в Україні щорічно відзначається у третю неділю березня.

З вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Геннадій Дикий.

Чемпіонат коледжу з інтелектуальних ігор – 2017/2018

16 березня 2018 р. відбулося чергове засідання клубу інтелектуальних ігор «Ерудит». Тема гри – «Кулінарний калейдоскоп». У ході гри її учасники перевіряли власні кулінарні знання і здібності, пригадали роль спецій у нашому харчуванні, поринули в історію виникнення смачних страв.

Активно відстоюють позиції своїх відділень Коменотрус Дарина, Буравченко Анастасія (М-2), Бредак Анастасія (М-3), Вовна Анастасія, Радзівіл Софія (М-1), Пастух Олена, Філецька Юлія (Д-1), Гвоздик Дарина (ХМ-2).

Пропонуємо й Вам спробувати вирішити кілька завдань:

  1. Зголодніли? Додайте в суп трішки цих спецій. Вони допомагають позбутися почуття голоду. Яких?