7 травня 2026 року у приміщенні Молодіжного центру відбулася інформаційно-просвітницька сесія для здобувачів освіти закладів вищої, фахової передвищої та професійно-технічної освіти Білоцерківської міської територіальної громади — членів студентської ради при управлінні з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради.
До участі у заході долучилися й представники студентської ради Білоцерківського фахового коледжу сервісу та дизайну: Гребінник Аліса, група М-2 та Махлай Анна, група М-1.
Захід було ініційовано Управлінням з питань молоді та спорту з метою підвищення обізнаності молоді щодо проблеми домашнього насильства та насильства за ознакою статі, формування культури ненасильницького спілкування, підтримки ментального здоров’я та розвитку навичок реагування у кризових ситуаціях.
Сесію проведено в межах реалізації проєкту «Ґендерно-чутливі підходи до ментального здоров’я та психосоціальної підтримки в Україні» за підтримки International Medical Corps, GIZ Ukraine та Уряду Німеччини.
Під час зустрічі учасники обговорили актуальні питання безпеки, психологічної підтримки молоді, механізми допомоги у складних життєвих ситуаціях та важливість створення безпечного й толерантного середовища у суспільстві.


