Тріумф креативності: визначено кращий логотип прав та обов’язків здобувачів освіти коледжу

У квітні, в рамках Днів науки і творчості, за організаційного сприяння викладача економіки В. Цибок, серед студентів 2-го курсу груп М-2, В-2 та Д-2 було проведено конкурс «Кращий логотип прав і обов’язків здобувачів освіти коледжу».

За рішенням студентів кращою була визнана творча робота Крохмалюк Дар’ї (гр. М-2), яка зуміла мовою графічних символів передати фундаментальні цінності справедливості та законності. Авторка майстерно поєднала класичні образи терезів і книги з символом миру – голубом, що дозволило візуалізувати складну концепцію паритетності прав та обов’язків здобувачів освіти.     

Її перемога є беззаперечним свідченням високого інтелектуального потенціалу, здатності до критичного мислення та свідомого ставлення до формування правового простору коледжу. Даний проєкт демонструє не лише художню обдарованість, а й глибоке розуміння етичних норм, що є основою сучасної академічної доброчесності.

Ми щиро вітаємо Дар’ю з цим творчим тріумфом і бажаємо їй подальших перемог, невичерпної енергії та нових вагомих досягнень у її наукових і мистецьких пошуках. Переконані, що такий відповідальний підхід до вивчення правових засад стане прикладом для всієї студентської спільноти адже саме через подібні ініціативи утверджується повага до закону та особиста відповідальність кожного студента перед суспільством. Дотримання визначених прав та обов’язків є невід’ємною частиною становлення висококваліфікованого фахівця та свідомого громадянина.