Воркшоп на базі ПАТ «Укртелеком»

4 червня 2021 року здобувачі освіти І курсу спеціальності 186 Видавництво та поліграфія стали учасниками воркшопу, що відбувся в приміщенні музею електрозв’язку на базі Білоцерківського центру електрозв'язку № 4 обласної філії ПАТ «Укртелеком», спікер – Кучерявий Віктор, інженер комп’ютерних систем підприємства.

Під час воркшопу присутні мали можливість ознайомитися із етапами розвитку телекомунікаційних мереж, що характеризуються епохами впровадження телефонного, цифрового зв’язку та інформаційних технологій.

Студенти оволоділи практичними навичками функціонування засобів зв’язку та передачі інформації за допомогою локальної телефонної мережі музею. А також, здобули знання на основі історичних фактів, що сформували принцип відтворення фотографічних чорно-білих та кольорових зображень способом синтезу червоного, синього та зеленого кольорів.

В процесі відкритого діалогу зі спікером здобувачі освіти впевнилися, що знання фізичних явищ та процесів, хімічних властивостей речовин є основою для професійної підготовки та формування у них розуміння суті поліграфічного виробництва.