ХХІ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

Сьогодні, 09.11. 2021, на відзначення Дня української писемності та мови з 10:00 до 11:00 студентство та викладачі Білоцерківського фахового коледжу сервісу та дизайну взяли участь (дистанційно) у традиційному Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності, проведеним Українським радіо.

Текст диктанту «Слідом за пам’яттю» створив та продиктував на всю Україну, на весь україномовний світ відомий сучасний український письменник Юрій Андрухович, що поділився своїми споминами про дитинство, про рідний для нього парк, що «буяв, дихав, заманював…» у будь-яку пору року. І кожен із нас, пишучи диктант, згадав куточки рідного дитинства…

Після написання ХХІ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності здобувачі освіти коледжу – кращі знавці української мови – взяли участь у І етапі ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
Враховуючи епідеміологічну ситуацію, з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 Конкурс було проведено дистанційно. Чекаємо гарних результатів!