Соціально психологічний семінар-практикум «Особистісно-соціальні компетентності викладача як один із шляхів попередження булінгу в освітньому середовищі»

З метою організації безпечного освітнього процесу, розвитку особистісно-соціальних компетентностей  та збереження психологічного здоров’я суб’єктів освітнього простору в рамках Тижня самоосвіти в Білоцерківському фаховому коледжі сервісу та дизайну для педагогів був організований  соціально-психологічний семінар-практикум «Особистісно-соціальні компетентності викладача як один із шляхів попередження булінгу в освітньому середовищі».

Під час семінару обговорювалися теми булінгу – як одного із факторів ризику небезпечного освітнього середовища, нормативно-правової бази щодо протидії булінгу, досвід організації даного напрямку роботи в закладі. Під час практичної частини були застосовані вправи на розпізнання своїх емоцій, формування навичок взаємодії, терпіння, спокою та згуртування групи.

Кожен зі слухачів мав нагоду не лише переконатися в актуальності теми даного семінару, але й отримати корисні поради щодо створення безпечного освітнього середовища та професійного самовдосконалення.