Тиждень безпеки дорожнього руху-2022

У рамках реалізації заходів ІІ Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2021-2030 у світі 23-29 травня 2022 р. в Україні відбувається І етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху із загальною темою «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану». З цієї нагоди здобувачі освіти Білоцерківського фахового коледжу сервісу та дизайну під керівництвом викладача охорони праці і безпеки життєдіяльності Мастилко Н.Г. взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Безпека на дорозі».

Дотримуватись Правил дорожнього руху вкрай важливо, адже вони охороняють і підтримують порядок на дорогах, забезпечують загальну безпеку дорожнього руху і, відповідно, людського життя. Відповідальне ставлення до вимог Правил зменшить ризики потрапляння у дорожньо-транспорті пригоди, а тому кожному із нас корисно та необхідно знати, як правильно і безпечно поводитись на дорозі.

Конкурс «Безпека на дорозі» – це креативні питання, спеціально підібрані за тематикою різноманітних дорожньо-транспортних пригод, які допомогли учасникам визначити рівень своїх знань та ознайомитись з новою, необхідною інформацією.

Вітаємо наших переможців! Бажаємо завжди бути уважними на дорозі, адже правильна поведінка та вміння орієнтуватися в дорожніх знаках допоможе зробити наше життя безпечнішим.