Привітання з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

19 березня 2021 року колектив Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну привітали із професійним святом працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення  заступник міського голови Кравець Анатолій Васильович та голова галузевої профспілки Ореховський Олександр Петрович.

Заступник міського голови Анатолій Васильович відмітив важливу роль коледжу в житті міста та з нагоди свята вручив подяку Білоцерківської міської ради за сумлінне виконання службових обов’язків та високий професіоналізм завідувачу канцелярії Поліщук Марині Петрівні.

Також від імені Голови Київської обласної організації профспілки Грамотою Президії за значний внесок у розвиток профспілкового руху, захист прав та інтересів членів профспілки відзначили майстра виробничого навчання Юрчинську Олену Миколаївну.

З професійним святом присутніх привітала директор коледжу Степура Алла Олегівна, яка побажала всім міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, миру, злагоди, професійних успіхів та нових трудових здобутків!