День дівчат в ІКТ

22 квітня 2021  року здобувачі освіти Білоцерківського фахового коледжу сервісу та дизайну спеціальностей  Видавництво та поліграфія та Інформаційна, бібліотечка та архівна справа з нагоди Національного Дня Дівчат у технологіях стали учасниками мега події – живого десятигодинного спілкування в онлайн-конференції із жінками - «живими легендами ІТ сфери», які змогли  успішно реалізувати себе у топових компаніях та організація  цієї сфери, як в Україні, так і за її межами.

Організаторами заходу -  CSR Ukraine, експертною організацією Центр «Розвиток КСВ», та її ініціативою #ДівчатаSTEM було створено надзвичайно доброзичливу та затишну атмосферу спілкування в режимі онлайн. 

Наші студентки мали нагоду познайомитися із  представницями компаній: Дія.Цифрова освіта, STEM-ОСВІТА В УКРАЇНІ, Garage48, EU4Digital, Жінки Go Tech, Jooble, Developers.Org.Ua, Wix Engineering Україна, SoftServe, Itera Ukraine, ІТ-Інтегратор, Metinvest Digital, Luxoft Україна, ELEKS, Циклум, Tech / Uklon, Океан даних, Cherkasy ІТ Cluster.

Особливо надихнув  виступ  від крутих експерток компанії Wix Engineering Україна: Марії Боровик, Євгенії Гловацької та Маргарити Лозової., які надали цінні поради щодо старту кар’єри в ІТ сфері, розвитку власної креативності та  поділились лайфаками щодо розвитку якостей жіночого лідерства.

Цінним був досвід участі у  інтерактивному  JavaScript воркшопі від  Романи Мадай по побудові веб-сайту із табличними даними.

Драйву та позитиву ситуації загального успіху додавала участь наших здобувачів освіти у Kahoot – змаганнях, в одному із яких, студентка групи В-1 - Євгенія Назаренко, як виграш  отримала менторську сесію. 

Дякуємо організаторам за чудову нагоду  долучитись до STEM родини та відчути себе її частиною. 

Вітаємо дівчат та їх керівників із отриманням цінного досвіду такого формату  та бажаємо подальшого розвитку і здобутків.