V-всеукраїнський конкурс професійної майстерності «Прорив легкої промисловості України»

У квітні 2021 р. відбувся V-всеукраїнський конкурс професійної майстерності «Прорив легкої промисловості України». Вже п’ять років поспіль здобувачі освіти змагаються за першість у цьому конкурсі. Попри те, що цьогоріч він проходив онлайн, участь у змаганнях взяла рекордна кількість закладів – 66. Завдяки сучасним технологіям та плідній роботі організаторів конкурс, все-таки, відбувся і в цьому році.

Тема конкурсу «Fashion візитівка». Через представлену колекцію творча група студентської студії «Кутюрьє» Білоцерківського фахового коледжу сервісу та дизайну, познайомила Україну та світ із нашим чудовим навчальним  закладом, краєм та творчими колективами коледжу.

Джерелом натхнення та ідея для створення колекції в стилі «Прованс» під назвою «Олександрія» стали історико-культурні традиції, студентський креатив та географічні особливості регіону, які мали своє відображення в ескізах,  moodboard та  lookbook.

21 квітня відбувся фінал конкурсу на YouTube-каналі Міністерства освіти і науки України.  Хочемо подякувати організаторам за можливість долучитися до конкурсу професійної майстерності «Прорив легкої промисловості України».