Ярмарок-розпродаж Великоднього декору

Для кожного українця Великдень – це не тільки різнокольорові писанки і смачна паска. Це особливе свято, коли слідують традиціям і вірять у диво. 

Озирніться навколо, вдихніть на повні груди, відчуваєте, як пробуджується природа, як народжується щось неймовірно світле і чисте…

Відразу можна зрозуміти, що все, що оточує Вас і є справжня Великодня весна. Кожного року ми її чекаємо, як свіжого подиху повітря.

Саме з таким настроєм цього року Білоцерківський фаховий коледж сервісу та дизайну зустрічає Великдень.

Навчально-практичний центр технологій та дизайну, разом зі студентською студією «Кутюрьє», підготували Ярмарок-розпродаж Великоднього декору.

Дуже приємно, що таланти наших здобувачів освіти не обмежилися тільки підготовкою до оформлення і створення пасхальних писанок, вони талановито та з великим натхненням долучилися до вишивання бісером, створення яєць «Faberge» та пошиття різних декоративних елементів свята.

Очі розбігалися від різноманіття шедеврів наших студентів.

 

Хочеться подякувати викладачам, майстрам виробничого навчання та здобувачам освіти, які проявили талант, що до оформлення Великодніх сувенірів. Частинку свого добра і таланту, створили для вас, адже Великдень єднає!