Шановні друзі!

Наш заклад – це міст, який з’єднує шкільне минуле з вдалою кар’єрою у майбутньому. Ми зацікавлені в тому, щоб кожен наш випускник був успішною яскравою особистістю. У коледжі, студенти не лише оволодіють міцними знаннями, а й зможуть поринути в загадковий світ естетики, краси та досконалого смаку.

У нашому коледжі навчаються ініціативні, комунікабельні та цілеспрямовані особистості, які прагнуть зробити оточуючий світ красивішим та досконалішим, бути корисними для нашого суспільства та мають мрію реалізувати себе в самостійному дорослому житті. Саме в нашому навчальному закладі створені всі умови для набуття хороших фахових знань галузі дизайну одягу, перукарського мистецтва та комп’ютерних технологій.

Сьогодні коледж розвивається: сучасні кабінети та лабораторії, новітні технології навчання, тісний зв'язок з установами, підприємствами та організаціями, де наші випускники працевлаштовуються.  

У нас молодий, творчий, завзятий педагогічний колектив, який працює по-новому. Про рівень педагогічної майстерності педагогів свідчать перемоги студентів на  Всеукраїнських і регіональних конкурсах фахової майстерності. Випускники коледжу вдало реалізують себе на професійній ниві.  Багато хто з них обіймає керівні посади на підприємствах.

Тут втілюється мрія навчатися у сучасному закладі по-новому, жити в затишному студентському гуртожитку, тут панує атмосфера натхнення й задоволення процесом пізнання. Творчий стан наповнює життя дівчини чи юнака змістом, гартує особистість, формує її світогляд та громадянську позицію. Тут народжується відчуття впевненості в незалежному самостійному житті.

Запрошуємо Вас до нашого родинного кола!

 

З найкращими побажаннями,

 директор коледжу Алла Олегівна Степура.