Матеріально-технічна база

Навчально-практичний центр технологій та дизайну з підготовки фахівців швейного виробництва з метою вдосконалення практичної підготовки має  сучасне матеріально-технічне обладнання:

 1. Комплекс САПР.
 2. 12 голкова комп’ютеризована вишивальна машина RICOMA.
 3. Розпошивальна 3-х голкова машина BRUCE для обробки країв та оздоблювальних строчок  з  еластичних, трикотажних виробів.
 4. Сучасна напівавтоматична петельна машина MAQI, яка викує прямі петлі різної довжини, густоти та автоматичне їх розрізання.
 5. 4-х ниткова зшивно-обметувальна машина BRUCE, яка обметує та одночасно зшиває еластичні, костюмні, легкі, джинсові, пальтові тканини з будованим електродвигуном та комп’ютеризованим регулюванням швидкості (2шт).
 6. 1-голкові швейні машини човникового стібка фірми BRUCE та MAQI для зшивання виробів з тʼяжких та середніх тканин з будованим електродвигуном та комп’ютеризованим регулюванням швидкості (9шт).
 7. 1-голкова швейна машина для зшивання легких та середніх тканин, двохнитковою човниковою строчкою фірми JACK з будованим електродвигуном та комп’ютеризованим регулюванням швидкості.
 8. 1-голкова комп’ютеризована швейна машина для зшивання легких та середніх тканин безпосадкового шва, двохниткового човникового переплетення фірми JACK  з будованим електродвигуном та комп’ютеризованим регулюванням швидкості.
 9. Прес для дублювання, відпарювання та прасування дрібних деталей та готового виробу фірми STEAM PRESS.
 10. Промисловий прасувальний стіл фірми WERMAC, оснащений підігрівом поверхні стола та видаленням зайвої вологи (3шт).
 11. Прасувальна дошка фірми HARMONY, оснащений регулятором підігріву поверхні стола, видаленням зайвої вологи та має нішу для зберігання дрібних деталей, має регулювання по висоті для зручності працюючого (2шт).
 12. Промислові парогенератори фірми SILTER об’ємом бака 3,5 літрів (3шт).