Заходи

 

   

Бережемося від COVID-19

12-13 жовтня в холі Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну відбувся студентський  ярмарок з  продажу особистих засобів захисту від COVID-19.

Студенти та учні швейного відділення під керівництвом майстрів виробничого навчання на базі Навчально-практичного центру виготовили велику кількість різноманітних захисних масок. На ярмарку були представлені вироби із натуральних тканин різних кольорів і моделей, а також з оздобленням вишивкою.

 

 

Майстер-клас з виготовлення оздоблень та прикрас в техніці – «фриволіте»

8 жовтня  2020 року в Навчально - практичному центрі коледжу представниками студентської студії «КУТЮР’Є» було  проведено майстер-клас на тему: «Плетіння ручного мережива в техніці «фриволіте».

 

Розписуємо кераміку

Наближається весна, а значить час дивувати найрідніших нам людей оригінальними подарунками. Студенти коледжу мали можливість створити унікальний подарунок для себе особисто або для близьких серцю людей.

На майстер-класі з розпису кераміки, який відбувся 27.02.2020 року, студенти та педагоги без особливої підготовки,  досвіду та спеціальної освіти змогли швидко оволодіти основними художніми прийомами декору чашки та тарілки, набули важливих технічних навичок та отримали практичний досвід створення розпису на кераміці.

 

Майстер-клас студії «Дизайн гардин»

5.03.20 в навчально-практичному центрі відбувся майстер-клас студії «Дизайн гардин» на тему: «Сучасні гардини власними руками».

Питання, як шити штори своїми руками, з'являється у багатьох господинь, які бажають виготовити виріб самостійно. Обробка виробів з органзи для пошиття звичайної моделі віконних фіранок для кухні може бути доступна багатьом з тих, хто має невеликий досвід і є володарем швейної машини.