Дисциплін курсу загальноосвітньої підготовки

Циклова комісія працює над методичною темою:

«Формування і розвиток у випускника коледжу  ключових компетенцій всебічно розвиненої особистості, громадянина і патріота через реалізацію педагогіки партнерства та упровадження умотивованого навчання».

Форми проведення засідань: методичний діалог, круглий стіл, науково-методичний семінар, ділова гра, педагогічний консиліум, методичний міст, презентація, методичний аукціон, інтелектуальна кав’ярня.

Методичні комплекси з дисциплін: методичні та навчальні посібники, збірники практичних робіт, зошити для виконання лабораторно-практичних робіт, курси лекцій, розробки занять, термінологічні словники, комплекси мультимедійних та відеоматеріалів, фотоілюстративний матеріал тощо.

Позааудиторна робота:

 • І (загальноколеджанський), ІІ (обласний) етапи Всеукраїнських олімпіад з навчальних дисциплін українська мова, математика;
 • І (загальноколеджанський), ІІ (обласний) етапи Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика;
 • І (загальноколеджанський), ІІ (обласний) етапи Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка.

Гурткова робота:

 • лекторська група «Афіна» ( керівник — викладач Чернишова Т.І.);
 • клуб «Літописець» ( керівник — викладач Пренковська В.О.);
 • поетична студія «Етюд» ( керівник — викладач Дубченко Л. Г.);
 • літературна вітальня «Натхнення» (керівник — завідувач бібліотеки Маловічко Л.М.).

Завідування кабінетами: кабінет природничих та загальнотехнічних дисциплін, кабінет української мови та літератури, кабінет економіки, історії та права, кабінет іноземної мови, кабінет математики.

 Голова циклової комісії:

 

Дубченко Людмила Григорівна

Працює в коледжіз 2010 року.

Освітавища; Запорізький державний університет.

Кваліфікаційна категоріяспеціаліст вищої категорії.

Педагогічні звання —  викладач-методист.

Особисті здобутки:

 • 2017 рік Подяка Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації за активну участь у проведенні Всеукраїнської наради-тренінгу «Педагогіка партнерства і компетентнісний підхід у процесі викладання дисциплін української філології як основа для успішної самореалізації майбутнього фахівця-інноватора».

 • 2017 рік Подячний диплом Міністерства освіти і науки України, Ліги меценатів Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика за самовіддану педагогічну діяльність і допомогу в організації конкурсу.

 • 2017 рік Подяка Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти за якісну підготовку учасника ІІІ етапу VІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

 • 2017 рік  Подяка Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації за підготовку переможця ІІ (обласного) етапу VІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови.

 • 2016 рік Подяка Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації за підготовку переможця ІІ (обласного) етапу V Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

 • 2015 рік Подяка Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації за підготовку переможця ІІ (обласного) етапу ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

 • 2014 рік Подяка Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації за підготовку призера І Обласного конкурсу читців (Міжнародний мовно-літературний конкурс ім.. Т.Г. Шевченка) серед студентів вищих навчальних закладів І- ІV рівнів акредитації у секції «Авторська поезія».

 • 2014 рік Подяка Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації за підготовку призера І Обласного конкурсу читців (Міжнародний мовно-літературний конкурс ім.. Т.Г. Шевченка) серед студентів вищих навчальних закладів І- ІV рівнів акредитації у секції «Авторська поезія».

 • 2013 рік — Подяка Департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації за підготовку переможця обласного етапу ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед студентської молоді.
 • Подяка ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Київської області за сприяння в підготовці до Всеукраїнської наради голів обласних методичних об’єднань викладачів філологічних дисциплін ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.
 • Подяка Департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації за підготовку переможця обласного етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з української мови.
 • Подяка Інституту інноваційних технологій і змісту освіти за якісну підготовку учасника ІІІ (Всеукраїнського) етапу ІІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.
 • 2012 рік — Диплом Головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації за друге місце в обласному етапі конкурсу «Кращий викладач української мови (за професійним спрямуванням).
 • 2008 рік — Почесна грамота управління освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну роботу, високий професіоналізм, досягнуті успіхи у професійній діяльності.
 • 2004 рік — Грамота відділу освіти Гуляйпільської районної державної адміністрації за підсумками атестації педагогічних працівників установ і закладів освіти району в 2003-2004 навчальному році.
 • 2009 рік — Грамота відділу освіти Гуляйпільської районної державної адміністрації за добросовісну, сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та вагомий внесок у розбудову освітянської ниви району.

Викладає дисципліни: українська мова, українська та світова література.

Склад циклової комісії:

 

Копитько Ніна Григорівна

Працює в коледжі —  з 2005 року.

Освіта —  вища; Черкаський державний педагогічний інститут імені 300-річчя возз’єднання України з Росією.

Кваліфікаційна категорія —  спеціаліст вищої категорії.

Педагогічні звання —  старший учитель.

Особисті здобутки:

 • 2017 рік рік —  Почесна грамота Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації за високий рівень професіоналізму, сумлінну працю впродовж багатьох років на освітянській ниві, особистий вагомий внесок у розвиток освіти, творчу педагогічну діяльність, з нагоди ювілею та відзначення Дня працівників освіти.
 • 1999 рік —  Почесна грамота Міністерства освіти і науки Автономної Республіки Крим за добросовісну сумлінну працю, досягнуті успіхи у справі навчання та виховання молоді та вагомий внесок у розбудову освіти Криму.
 • 2013 —  Подяка ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Київської області за сприяння в підготовці до Всеукраїнської наради голів обласних методичних об’єднань викладачів філологічних дисциплін ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.
 • 2001 рік —  Почесна грамота Міністерства освіти і науки Україниза значний особистий внесок в розбудову національної освіти, впровадження сучасних методів навчання та виховання молоді.
 • 2007 рік —  Почесна грамота Головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю на освітянській ниві, досягнуті успіхи у справі навчання та виховання молоді, впровадження в навчальний процес сучасних нових педагогічних технологій та з нагоди 50-річного ювілею.
 • 1990 рік —  Почесна грамота Джанкойського районного відділу народної освіти за високий професіоналізм, досягнуті успіхи у справі навчання та виховання молодого покоління.

Викладає дисципліни: українська мова та література.

 

Головіна Леся Михайлівна

Працює в коледжі —  з 2009 року.

Освіта —  вища;Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут».

Кваліфікаційна категорія —  спеціаліст І категорії.

Викладає дисципліни: фізика, астрономія.

 

Маловічко Любов Михайлівна

Освіта —  вища, в 1982 році закінчила Уманський державний педагогічний інститут ім. П.Тичини, за спеціальністю — вчитель початкових класів.

Обіймає посаду —  завідувач бібліотеки.

Кваліфікаційна категорія —  бібліотекар І категорії.

Особисті здобутки:

 • 2001 рік —  Почесна грамота Київської обласної ради за вагомий особистий внесок у розвиток освіти області, багаторічну сумлінну працю, високий професіаналізм та з нагоди Дня працівників освіти.

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Чернишова Тамара Іванівна

Працює в коледжі — з 2015 року.

Освітавища; Ворошиловградський державний педагогічний інститут імені Т. Г. Шевченка

Кваліфікаційна категоріяспеціаліст вищої категорії.

Педагогічні званнястарший учитель.

Особисті здобутки:

 • 1989 рік — Почесна грамота Єнакієвського управління освіти за добросовісну сумлінну працю
 • 1996 рік — Почесна грамота Міністерства освіти України за успіхи досягнуті в справі навчання і виховання підростаючого покоління.
 • 1998 рік — Подяка Єнакієвського управління освіти за підготовку міського конкурсу художньої самодіяльності.
 • 2014 рік — Подяка від Творчого об’єднання «Соняшник» за високоефективну організацію та проведення у місті Міжнародної природознавчої гри «Геліантус»

Викладає дисципліни: географія, біологія.

 

 Цибок Валентина Олександрівна

Працює в коледжі —  з 2019 року.

Освіта — вища; Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана; Науково-дослідний фінансовий інститут Академії фінансового управління Міністерства фінансів України

Кваліфікаційна категорія —  спеціаліст І категорії.

Особисті здобутки:

 • 2014 рік —  Почесна грамота Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» й присвоєння звання «Кращий викладач року».
 • 2010 рік — Диплом Лауреата молодіжної премії Голови Київської обласної державної адміністрації у номінації «За наукові досягнення».    
 • 2007 рік Почесна грамота Міністерства аграрної політики України за вагомий внесок у розвиток Агропромислового комплексу України.                                            

Викладає дисципліни: основи галузевої економіки та підприємництва, основи фінансової грамотності, економічна теорія, економіка, планування та організація діяльності підприємства, основи підприємницької діяльності, маркетингу та менеджменту.

 

Пренковська Валентина Олександрівна

Працює в коледжі — з 2011 року.

Освіта — вища; Київський державний педагогічний інститут

ім. М.П.Драгоманова.

Кваліфікаційна категорія — викладач вищої категорії.

Викладає наступні дисципліни: історія України, всесвітня історія.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Юхно Раїса Андріївна

Працює в коледжі – з 2019 року.

Освіта – вища; Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова.

Кваліфікаційна категорія – спеціаліст вищої категорії.

Педагогічні звання – старший учитель.

Особисті здобутки:

 • 2009 рік – Грамота відділу освіти Білоцерківської районної державної адміністрації за творчу педагогічну діяльність та досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління.
 • 2013 рік – Грамота відділу освіти Білоцерківської районної державної адміністрації за творчу педагогічну діяльність та досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління.
 • 2013 рік – Грамота Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації за творчу педагогічну діяльність та досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління.

Викладає дисципліни: математика, вища математика.

 

Линова Юлія Юріївна

Працює в коледжі — з 2019 року.

Освіта — вища; ПрАТ «Українсько-Польський вищий навчальний заклад «Центрально-Європейський університет»

Кваліфікаційна категорія — спеціаліст.

Викладає дисципліни: іноземна мова, іноземна мова (за професійним спрямуванням), спецтермінологія англійською мовою.

 

Степанчук Катерина Олександрівна

Працює в коледжі —  з 2019 року.

Освіта —  вища; Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова.

Кваліфікаційна категорія —  спеціаліст.

Викладає дисципліни: фізика, астрономія.

Онищук Іван Вікторович

Працює в коледжі —  з 2021 року.

Освіта —  вища; Національний педагогічний університет  імені М. П. Драгоманова.

Кваліфікаційна категорія — спеціаліст II категорії.

Викладає дисципліну: біологія.